" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Sony Ericsson XPERIA Neo v redakci - fotogalerie toho nejočekávanějšího | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 31. březen 2011
Do redakce včera dorazil nový komunikátor Sony Ericsson - model XPERIA Neo a už dnes si můžete prohlédnout jeho fotogalerii. Telefon se mi moc líbí od první chvíle, rozměry jsou tak akorát, displej je velmi kvalitní a s telefonem se výborně pracuje. Ovládací prvky i konektory jsou dobře rozmístěny, konstrukce telefonu je velmi pevná. Zatím vše nasvědčuje tomu, že se Sony Ericssonu možná povedlo vyrobit skutečný prodejní hit. XPERIA Neo je úžasný telefon.
1~150.JPG 14~113.JPG 4~146.JPG 10~133.JPG

Ačkoliv jsem teprve před pár dny vrátil předchozí model XPERIA Arc, nový model Neo mě naprosto nadchnul a sám jsem byl překvapený, jak moc mě zaujal. Těch důvodů ale bude hned několik. Jako první musím zmínit rozměry - i díky zakulaceným koncům telefonu tento se dobře drží a má optimální velkost. Přitom displej zůstal maximálně rozměrný a je skutečně špičkový. Všechny konektory jsou umístěny na horní straně a jsou zde velmi dobře dostupné. Levý bok je velmi stylový, čemuž napomáhá absence jakýchkoliv ovládacíh prvků. Vše důležité se přesunulo na pravou stranu. Tlačítka pod displejem jsou poněkud vystouplá a velmi dobře se s nimi pracuje. Zadní strana je také krásná a Sony Ericsson se na ní skutečně vyřádil. Na tiskových fotografiích se mi telefon tolik nelíbil, naživo je ale modrá varianta skutečně krásná. Ale už pomalu konec slov, na ty bude dost času v následujících článcích. Jak se telefon vzhledově líbí vám? Dali byste mu přednost třeba před modelem Arc nebo před původním Vivazem? Já ano...

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: xsarahdi Datum: 2011-03-31 15:58:46
Dobrý .... mňa hlavne zaújma synchronizácia Outlooku cez kábel alebo WiFi priamo cez SE PC suite alebo PC Companion??? alebo musím požiť program tretích strán napr. MyPhone explorer??? 
 
od SE a jej podpory by to malo byť ako samozrejmosť, že si zákazník vyberie či chce synchonizovať online alebo ofline... 
 
Ďakujem
. Autor: xsarahdi Datum: 2011-03-31 15:58:46
Dobrý .... mňa hlavne zaújma synchronizácia Outlooku cez kábel alebo WiFi priamo cez SE PC suite alebo PC Companion??? alebo musím požiť program tretích strán napr. MyPhone explorer??? 
 
od SE a jej podpory by to malo byť ako samozrejmosť, že si zákazník vyberie či chce synchonizovať online alebo ofline... 
 
Ďakujem
Autor: Joza Datum: 2011-03-31 09:34:57
Arc jsem vrátil jen kvůli akci příští týden, kdy budu mít možnost vyzkoušet všechny novinky. Pak se mi i Arc vrátí a samozřejmě oba telefony srovnám. Článků o modelu Neo bude dost, záleží na zájmu čtenářů :)
. Autor: Dulkan Datum: 2011-03-31 09:14:52
Keď boli na MWC v Barcelone predstavené novinky, tak po rozumnom zvážení pre a proti vyšiel víťazne práve Neo.Arc je síce imidžovka, ale pre mňa už je veľký. Moja X10 už je tak na hrane. Ani to vrchné čelo sa mi dvákrát nepáči a o umiestnení konektorov ani nehovorím. Fotoaparát kvôli hrúbke musel ísť až na samý okraj.To by som neprekusol. Xperiu Play nejak nemusím, hry hrávam príležitostne. Slabší displej aj foťák. Rozhodoval som sa medzi Xperia Pro a Neo. Klávesnica by bodla, ale Xperia Pro príde až v lete. Neo jasne vyhral aj kvôli dobre umiestneným konektorom, dizajnu, správnej veľkosti, ale najmä kvôli foťáku. 
Škoda, že si už Arc vrátil. Zaujímalo by ma, ako vyzerá tá istá fotka so zapnutým a vypnutým Bravia Mobile Engine. Keďže je Neo už predobjednaný, tak sa nemôžem dočkať :) Dúfam, že tých článkov bude rovnako veľa ako o Xperii Arc.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >