" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Ericsson Hedvig: Nenarozené díte
Marek Hajn   
Pondělí, 3. květen 2004
V clánku uvidíte fotografie velmi zajímavého projektu bývalé divize mobilních telefonu Ericsson. Tento projekt byl bohuzel v roce 2000 smeten ze stolu...(0 komentářů)

 
Yetisports 1/3: recenze Java hry
Pavel Baluąek   
Neděle, 2. květen 2004
Prinásíme vám recenzi první cásti Javové hry Yetisports.(0 komentářů)

 
P800-zustavá cestina po master resetu v telefonu?
Martin Vagner   
Sobota, 1. květen 2004
Uzívatelé P800 si stezují, ze po master resetu prijdou o cestinu, je to tak?(2 komentářů)

 
Fandete naplno
David Louda   
Pátek, 30. duben 2004
Mnozí z vás si uz jiste vsimli ze práve probíhá MS v ledním hokeji a navíc jeste u nás :-) Máme pro vás skvelé téma MS2004 pro SE T610/630/Z600(0 komentářů)

 
Jak vypadá vás mobil uvnitr ?
David Louda   
Pátek, 30. duben 2004
Máme pro vás fotky vnitrností telefonu SE T610, P800 a podíváme se i na historické kousky(0 komentářů)

 
T610: Srovnání revizí hardware R6A a R7A
Marek Hajn   
Čtvrtek, 29. duben 2004
Mel jsem moznost porovnat dve ruzné revize hardware modelu T610. Konkrétne jsou to dve poslední a to R6A a R7A. Myslíte, ze jsou stejné? Nebo, ze jsou mezi nimi velké rozdíly? Ctete dál...(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Následující > Konec >>