" />

Forum

ALON MP3 Player | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Martin Simon   
Sobota, 4. březen 2006
Jeden z nejlepsích symbianových mp3 prehrávacu nabízející podporu MP3, OGG nebo dokonce WAV formátu.
 
Grafické prostredí
Svým vzhledem se nijak nevymyká standardu, prostredí je opet velmi podobné prehrávaci Winamp a mobilnímu playeru PowerMP3, který je zatím jeho nejvetsím konkurentem. Do pomerne malého prostoru je vtesnán název momentálne pustené písnicky, odpocítávaná délka, regulace hlasitosti, ale také podrobnejsí informace o komprimaci souboru. Pri otevreném flipu samozrejme nechybí tlacítka typu stop/play. Zbytek celého displeje je urcený pro zobrazení seznamu songu, prumerne jich je zobrazeno 10 najednou. Prostredí je tedy pekné a rychle se mu prizpusobíte. Bohuzel zde nenajdete podporu zmeny barevných skinu, budete si muset vystacit se základním sedivým vzhledem.
 


Funkce a moznosti
Jak je uvedeno jiz v úvodu, ALON MP3 si poradí nejen s formáty MP3 a OGG, ale na rozdíl od PowerMP3 a jiných prehrávacu zvládá i WAV. Podporován je vynikající equalizér, který je trípásmový a umoznuje nastavení amplitudy nebo sírky pásma. Dalsí výjimecnou vecí, kterou bezesporu ocení kazdý, je prehrávání muziky podle slozek. Snad kazdého jiz unavovalo to zdlouhavé tvorení playlistu, kdyz je to v podstate zbytecné. Stací si rozdelit soubory do slozek podle skupin ci zánru a jednoduse pak místo playlistu otevrít danou slozku. Je také mozné otevrít vsechny písnicky ve vasem telefonu najednou. Dalsí funkce, jez by nemeli v zádném prehrávaci chybet, se nacházejí i zde. Je to napríklad opakování jedné skladby, opakování seznamu skladeb atd.
 


Ovládání
Zpusob ovládání je velmi dobre prizpusobitelný, avsak lepsí by bylo zustat u stejného ovládání, které bylo v aplikaci PowerMP3 (tlacítky na flipu se jednoduse pretácely, prepínali ci stopovali skladby). Jediné co zustalo stejné, je regulace hlasitosti koleckem jog-dial. Místo toho muzete rovnou nastavit podle sebe, které tlacítko má splnovat jaký úkol. Vyuzít vsak muzete jen tlacítek nenacházejících se na flipu telefonu (tj. camera, internet a power). Rozdílné nastavení lze vyuzívat pri otevreném a zavreném flipu.
 


Záver
Nemel jsem moznost otestovat tento player na Sony Ericssonu P910i, avsak na P900 s firmwarem P910i je jeho uzívání provázeno drobnými komplikacemi. Je to zpusobené predevsím malou pametí RAM tohoto modelu, která se po upgradu firmware na P910 jeste o neco zmensí. Pri startu aplikace trvá její nabehnutí ponekud delsí dobu, vypínání je na tom priblizne stejne a obcas i o neco hur. Z toho se dá také vydedukovat, ze je velkým zroutem pameti RAM a její vyuzití je jeste vetsí, nez u prehrávace PowerMP3 a to si jiz mnoho lidí na jeho nárocnost ztezovalo. Beh telefonu je pri poslechu proto mírne zpomalen. Pouzívání na Sony Ericssonu P900 proto prílis vhodné není, majitelé P910i se vsak muzou radovat ze skvelého zázitku pri poslechu hudby.

Download
Platforma: Symbian 

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: bj Datum: 2006-03-07 21:49:19
Nemám sice tento program, ale mám ALON Audio Recorder, coz je asi to samy, jen navic umi nahravat pres mikrofon rovnou do MP3. 
Vazne super aplikace, mohu jen doporucit
Autor: dayvee Datum: 2006-03-04 19:17:40
chtelo by to neco podobnyho i pro javu na w800i. samorzrejme by to melo umet mp3, aac, vorbis, wma atd... i s tagama

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >