" />
Sony Ericsson XPERIA Ray míří do nabídky operátora O2 | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 31. prosince 2011
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
(1 komentářů)

 
Cyanogen ROM 9.0 s Androidem ICS je dostupná k testování - má šanci nebo smysl? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 27. prosince 2011
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
(0 komentářů)

 
Nový firmware 4.0.2.A.0.61 byl certifikován, dorazí do Vánoc | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 13. prosince 2011
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
(3 komentářů)

 
Krásný koncept komunikátoru Sony - toto by se mi líbilo | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 7. prosince 2011
Ačkoliv normálně na SEManii koncepty telefonů nezveřejňujeme, tentokrát se mi jeden líbil skutečně hodně a proto vám jeden snímek přináším dnes v rámci malého článku. Pokud by se tímto směrem v budoucnosti ubíralo celé portfolio komunikátorů Sony, rozhodně by měl výrobce slušnou šanci ve vysoce konkurenčním prostředí uspět.
(1 komentářů)

 
Nový firmware 4.0.2.D.0.4 byl certifikován, znamená brzký příchod ICS | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 5. prosince 2011
Podle původních informací se mělo celé letošní portfolio společnosti Sony Ericsson někdy v březnu dočkat slibované aktualizace na novou generaci operačního systému Android - Ice Cream Sandwich. Podle posledních zpráv se ale pravděpodobně dočkáme již na začátku roku, od vydání nové verze nás zřejmě dělí maximálně měsíc. Aktualizováno - budeme si muset počkat déle.
(4 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 330