" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Fotogalerie všech tří barevných variant Sony Ericssonu TXT Pro - vyberte si tu svoji | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Sobota, 13. srpen 2011
V minulých dnech jsme vám postupně představili všechny tři barevné varianty Sony Ericssonu TXT Pro a dnes nám tedy nezbývá nic jiného, než vydat fotogalerii všech tří barevných variant. Jelikož na každém snímků uvidíte všechny verze TXT Pro, může vám to lépe vybrat odpovídající barevnou variantu právě pro vás. Už se opakuji, ale za sebe dávám nejvíce bodů variantě bílé, která je skutečně stylová a telefon se v této barvě má k světu.
24~82.JPG 25~73.JPG 31~61.JPG 33~55.JPG


Působnost Sony Ericssonu TXT Pro v naší redakci se již ale rychle chýlí ke konci. Ačkoliv telefon mám k dispozici relativně krátkou dobu, čeká nás kromě dnešního článku již jen recenze a také malé srovnání s cenově podobným modelem XPERIA X10 Mini Pro, který je ale po funkční stránce někde jinde. A aby toho nebylo málo, do redakce jen pár dní po modelu TXT Pro dorazila žhavá novinka - Sony Ericsson XPERIA Mini Pro podobné konstrukce, ale nesrovnatelných kvalit. Nelze se pak asi divit, že většina pozornosti bude nyní směřovat právě na nový komunikátor od společnosti Sony Ericsson, který se mi moc líbí.

Sony Ericsson TXT Pro v bílé barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Sony Ericsson TXT Pro v černé barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Sony Ericsson TXT Pro v růžové barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony EricssonKomentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: verbatim902 Datum: 2011-08-13 20:25:52
Ani jednu :grin :grin :grin . Ale tak, nebyt Sagemu a fixfocusu, tak to neni marnej telefon.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >