" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Název webu je definitivní | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Andy Butkaj   
Pondělí, 19. dubna 2004
Jiste jste si na nasem webu vsimli anketky, ve které se hlasovalo o definitivním názvu tohoto projektu o Sony Ericssonech. Hlasovali jste vy ctenári a vy jste také rozhodli. Chcete vedet, jak se bude jmenovat web, který navstevujete? Ctete dále...

Tento projekt tu není dlouho, v podstate týden a i kdyz jsme stále jen v testovacím provozu myslíme si, ze není dobré, kdyz nemáme stále jméno. A proto jsme se jiz v pocátcích zeptali ctenáru napríklad na fóru T610.cz, zda-li nemají nejaké návrhy názvu pro práve vznikající projekt.

Návrhu se objevilo mnoho a my jsme z nich vybrali jen dva, které jsme zaradili do hlasování. Jsou to SEMania a SonyEricMania. Vzhledem k tomu, ze kazdý takový projekt je závislý nejen na týmu, který ho tvorí, ale hlavne na lidech, kterí ho navstevují, rozhodli jsme se, ze bude lepsí, kdyz o názvu budete hlasovat vy, nasi ctenári a vyberete tak název, který vám bude vyhovovat více.

Hlasování bylo vcelku jednoznacné, protoze vítezný název získal drtivý pocet 117 hlasu z celkových 159. Ten zbylý získal oproti tomuto císlu smesných 30 hlasu a jelikoz jsme pocítali i s hlasujícími, kteri by nebyli spokojeni ani s jedním z názvu, zaradili jsme moznos Jiný, pro kterou hlasovalo 12 zucastnených.

A jak to vlastne dopadlo? Onech 117 hlasu získal název SEMania a proto nás muzete od dnesního dne oficiálne nazívat SEManií. Dekujeme.

 

Výsledky ankety:

Který název by vám vyhovoval více?
SEMania
 117 hlasujících  73.6%
 
SonyEricMania
30  hlasujících  18.9%
 
Jiný
12  hlasujících  7.5% 
 

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >