" />
Sony Ericsson TXT Pro v černém (fotogalerie a první dojmy) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 5. srpen 2011
Sony Ericsson před pár dny začal prodávat nový model TXT Pro a nám už se do redakce dostaly všechny tři barevné varianty. V nejbližší době se tak můžete těšit na fotogalerie všech tří variant, stejně tak i na videopohled na tento telefon a nakonec samozřejmě také na recenzi. Dnes začínáme s fotogalerií černé varianty, která je velmi decentní. Nechybí ani první rychlé dojmy z používání tohoto telefonu.
13~120.JPG 15~117.JPG 16~112.JPG 21~95.JPG
(1 komentářů)

 
Finanční výsledky za poslední čtvrtletí jsou alarmující - Sony Ericsson prodělal 50 milionů Euro | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 19. červenec 2011
Sony Ericsson před pár dny oznámil finanční výsledky za druhé čtvrtletí letošního roku a rozhodně na ně bude asi chtít velmi rychle zapomenout. Telefonů se prodalo ještě méně a z mírného zisku se navíc výrobce dostal do velmi citelné ztráty. Vše se stále točí kolem zemětřesení v Japonsku, že by ale vše způsobila tato přírodní katastrofa, tomu už ale snad nevěří ani přímo v samotné společnosti. Výrobce bude muset začít od začátku, dosud udělané kroky jsou nyní k ničemu.
12~122.JPG 1~153.JPG 15~115.JPG 7~137.JPG
(6 komentářů)

 
Sony Ericsson mění průběh záručních oprav. Samozřejmě k horšímu, co jiné očekávat... | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 13. červenec 2011
Sony Ericsson nám v poslední době moc důvodů k radosti nedává. Představuje sice jeden telefon za druhým, v prodeji jich je ale minimum a dochází u některých modelů k obrovskému zpoždění. Jak nás ale výrobce v poslední době přesvědčuje, vždycky to může být ještě horší. Tentokrát se totiž místní zastoupení rozhodlo pro výraznou změnu v provádění záručních oprav. Kterým směrem výrobce zamířil je jasné již z názvu článku, běžní zákazníci rozhodně nebudou mít radost. Pokud vás zajímají detaily, pak právě pro vás je určený tento článek.
6~136.JPG 7~137.JPG 1~150.JPG 3~141.JPG
(29 komentářů)

 
První polovina roku 2011 je za námi, přinesla naději a pak zklamání | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 30. červen 2011
Dnes nám končí první polovina roku 2011 a ačkoliv většinou dělám nějaké zhodnocení až na konci roku, tentokrát jsem se rozhodl udělat výjimku a shrnout první polovinu letošního roku už nyní. Jak asi tušíte, společnost Sony Ericsson v dnešním článku moc chválit nebudu. Nejprve sice představila spoustu velmi povedených a atraktivních telefonů, nakonec ale dostupnost a v některých případech i cena dokázaly úspěch novinek omezit na maximum. Druhá polovina roku musí přinést vyloženě revoluci, jinak už výrobce skutečně padne...
10~132.JPG 13~114.JPG 3~144.JPG 4~144.JPG
(3 komentářů)

 
Sony Ericsson představil nové telefony a získal novou tvář... | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 27. červen 2011
Máme za sebou představení hned tří nových telefonů Sony Ericsson, které jsme si podrobněji ukázali v trojici článků v minulých dnech. Výrobce to evidentně ještě nezabalil, současně se z něj ale postupně stává společnost dvou různých tváří a svým způsobem i dvou různých politik. Výrobce posiluje svou pozici v oblasti představování nových a zajímavých modelů, které mají reálnou šanci uspět na trhu. Současně s tím ale stále větší procento telefonů očekává vstup na trh a firma tak zbytečně přichází o zákazníky. Vždyť na uvedení na trh čeká už téměř stejný počet telefonů, jako jich nyní společnost nabízí...
ray_2.jpg txt_2.jpg active_2.jpg

mix_walkman_1.jpg txt_pro_1.jpg Xperia_mini_pro_2.jpg
(2 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 10 - 18 z 785