" />
SEMania má oficiální Facebook - kdo si počkal... | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 7. březen 2011
Ačkoliv to trvalo velmi dlouhou dobu a v některých chvílích už jsem nechtěl tuto otázku vůbec řešit, nakonec se čtenáři dočkali a během víkendu jsme spustili oficiální Facebook SEManie. Kromě jiného tím začal proces postupného omlazení a odladění celého webu, který se musí přizpůsobit stále náročnějším čtenářům. Cílem není nic menšího, než abyste v budoucnu na našem webu nalezly komplexní informace napříč celým portfoliem společnosti, kromě toho ale měli možnost diskutovat volně na jakákoliv témata, která třeba s telefony souvisí. Uvidíme, jak se nám to podaří...

(3 komentářů)

 
První pohled klame - fotogalerie černé varianty Sony Ericssonu Yendo | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 5. březen 2011
Sony Ericsson Yendo se téměř po roce od svého představení konečně dostal na náš trh. Jestli je to dobře nebo ne nechám na vás, stejně tak zhodnocení samotného telefonu si nechám až do recenze. Dnes si telefon pořádně prohlédneme na fotografiích a provedeme také krátké srovnání se Sony Ericssonem XPERIA X10 Mini. Ač se jedná o velmi odlišné telefony, vzhled je dost podobný a díky současné ceně si telefon nejsou zase tak vzdálené, jak by se mohlo zdát. Pojďme si Yendo prohlédnout.
1~143.JPG 2~136.JPG 17~96.JPG 14~109.JPG
(5 komentářů)

 
Sony Ericsson versus uživatelé - bitva nekončí | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 3. březen 2011
Potom, co Sony Ericsson oficiálně oznámil, že do komunikátorů s operačním systémem Android z loňského roku již nebude uvolněna další verze operačního systému, se po celém světě zvedla vlna emocí. Uživatelé často komentují tento krok jako zradu, nyní se k tomu navíc přidalo i oznámení, že X10 nedostane ani podporu DLNA, což je funkce, která byla pro X10 proklamována od samotného začátku prodeje. Diskuze ale neutichají a vypadá to, že se na situaci hned tak nic nezmění. Nabízí se tedy otázka - dokáže hlas uživatelů ještě změnit rozhodnutí Sony Ericssonu? Myslím, že to není nereálné...
10~116.JPG 14~101.JPG 11~109.JPG 12~104.JPG
(9 komentářů)

 
Za týden se koná tisková konference společnosti Sony Ericsson - rok 2011 získá jasnou podobu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 6. únor 2011
Přesně za týden, konkrétně 13. února 2011 večer, se v Barceloně koná tisková konference společnosti Sony Ericsson. Mobilní telefony zde představené téměř jistě určí směr vývoje společnosti pro větší část letošního roku a pravděpodobně rozhodnou o jejím dalším osudu. Někdo očekává málo, někdo zase neočekává téměř nic. Spousta nových telefonů je téměř jistotou, otázka vlajkové lodi pro rok 2011 však s jistotou stále zodpovězena není. Troufám si tvrdit, že nikdy dříve nebyla očekávání tak vysoká a možná nikdy dříve Sony Ericsson neslíbil svým zákazníkům a fanouškům tolik změn, jako nyní. Dočkáme se za týden představení nové, omlazené a především výrazně pružnější společnosti Sony Ericsson?

(8 komentářů)

 
Mapy celého světa zdarma pro všechny telefony Sony Ericsson - návody včetně všech souborů | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 3. únor 2011
Kvalitní mapy se pomalu ale jistě stávají součástí stále většího množství telefonů a jednoznačně se ukazuje, že integrovaný GPS modul má v mobilních telefonech své nezastupitelné místo. Ať už máte chytrý telefon nebo přístroj bez otevřeného operačního systému, v dnešním článku si ukážeme, jak pro váš telefon vytvořit a do telefonu nahrát mapy prakticky kterékoliv části světa. Možnosti vašeho telefonu se tím výrazně rozšíří. Vše je navíc k dispozici zdarma.
18~88.JPG 25~62.JPG 42~35.JPG 33~43.JPG
(15 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 785