" />
Novinky od Sony Ericssonu jsou na trhu, kdo zaujal nejvíc? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 2. červenec 2010
V minulém měsíci jsme na SEManii testovali spoustu novinek, které se už dostaly (nebo v nejbližších dnech dostanou) na náš trh. Dříve výběr mezi chytrými telefony u Sony Ericssonu nebyl moc široký a v případě nákupu jste měli situaci hodně jednoduchou, to se ale nyní výrazně změnilo, při nákupu nového telefonu do bude chtít zapojit hlavu a pečlivě zvážit, do kterého telefonu své peníze budete investovat. Sony Ericsson má nyní v nabídce telefony hned se třemi různými otevřenými operačními systémy (nepočítaje v to vlastní uzavřenou platformu) a od každého z nich hned tři modely. Který z množství nových telefonů se nám líbí nejvíce?
46~31.JPG 29~50.JPG 82~11.JPG 2~111.JPG
(4 komentářů)

 
Pryč s věcmi od Sony Ericssonu - upravujeme menu k maximální použitelnosti (náměty) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 26. červen 2010
Název článku vás možná na první pohled vyděsil, dnes to ale nebude o kritice společnosti Sony Ericsson nebo telefonů, které náš oblíbený výrobce produkuje. Dnes se zaměříme na to, které věci a položky v menu se dají nahradit něčím užitečnějším případně kvalitnějším. Co všechno můžete v menu postrádat? Pokud jste běžný uživatel, tak téměř vše. Pokud navíc nevyužíváte internet v mobilu, máte situaci ještě jednodušší.
12~91.JPG 39~30.JPG 4~82.JPG 10~37.JPG 10~49.JPG
(2 komentářů)

 
Revoluce bez přidané hodnoty - Sony Ericsson představil modely Cedar a Yendo | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 18. červen 2010
Sony Ericsson před pár dny představil trojici nových telefonů, dva z nich si dnes představíme podrobněji. V obou případech jsme předem tušili, co Sony Ericsson chystá a věděli jsme, jak telefony budou vypadat. Nevěděli jsme ale, co nabídnou po funkční stránce a kam se zařadí v portfoliu. Nyní po oficiálním představení již známe odpověď a po sérii špičkových přístrojů nás čeká malý útlum. Telefony sice jsou (respektive možná v jistém směru budou) pro Sony Ericsson revoluční, nás ale zajímá konkrétní přínos pro nás uživatele a ten vidím jako velmi nejistý.


(2 komentářů)

 
SEMania v červnu - čeká vás nejvíce recenzí v historii webu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 1. červen 2010
Začíná měsíc červen a kromě toho, že se pomalu blíží léto a snad konečně skončí období dešťů a začne období pěkného počasí, se v tomto měsíci dočkáte výrazného přísunu nových článků a recenzí na SEManii. Sony Ericsson v posledních týdnech velmi inovuje své portfolio a na trh dorazilo mnoho nových telefonů. Právě ty vás budou na našem webu provázet celý měsíc červen. Kromě toho se ale možná dočkáte recenze telefonu, který na český trh oficiálně nikdy nezavítal, tipnete si, o který se jedná?
12~97.JPG 61~18.JPG 85~9.JPG 39~42.JPG
(4 komentářů)

 
Zítra proběhne v Brně další sraz SEManie | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 20. květen 2010
Konečně jsme se dočkali a zítra téměř přesně po půl roce opět proběhne další sraz našeho webu. Také tentokrát to bude v Brně konkrétně v restauraci Na Rychtě, kde máme rezervaci od 17 hodin, přijít ale samozřejmě můžete už dříve (případně klidně později, srazík hned tak neskončí). Rádi vás na srazu uvidíme.

(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 785