" />
Porouchaný Sony Ericsson? Poradíme Vám jak postupovat | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 3. květen 2010
Asi nikdo tuto situaci nemá rád, ale občas se každý kus techniky může porouchat. Vzhledem k počtu, ve kterém se mobilní telefony vyrábí, navíc není šance vyhmátnout zrovna vadný kus úplně zanedbatelná. Co tedy dělat, když vám něco nefunguje stoprocentně na vašem telefonu Sony Ericsson a jak postupovat? Poradíme vám.
(1 komentářů)

 
Sony Ericsson nabízí nejvíce komunikátorů za dobu své existence a už to bude jen lepší... | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 2. květen 2010
Několik posledních let jsme si stěžovali na Sony Ericsson za to, že nabízí jen velmi málo chytrých telefonů a komunikátorů, zatímco ostatní výrobci se n tyto telefony zaměřují a vydělávají na nich velké peníze. Špičkově vybavené smartphony nejen zvyšují prestiž daného výrobce a jsou dokladem jeho dovedností, ale také přináší nemalý zisk. Po dlouhé době strádání máme na trhu hned pětici chytrých telefonů Sony Ericsson a kvarteto dalších se chystá na trh. Konečně jsme se dočkali.
15~80.JPG 23~62.JPG 17~69.JPG 10~100.JPG
(0 komentářů)

 
Dotykové telefony Sony Ericsson - už jste jich viděli pohromady více? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 30. duben 2010
Shodou okolností se mi povedlo mít doma v jednu chvíli hned deset různých telefonů Sony Ericsson s dotykovým displejem. Zatímco polovina z nich reprezentuje spíše minulost společnosti, druhou polovinu tvoří přístroje, které se bez výjimky v této chvíli prodávají na našem trhu a patří k nejvybavenějším telefonů Sony Ericsson. Vždyť žádnému z této pětky nechybí GPS, Wi-Fi, kvalitní displej ani pokročilé datové a komunikační funkce.
(7 komentářů)

 
Srovnání fotoaparátů v Sony Ericssonech Satio, X2, Aino a W995 | Tisk |  Email
Oldřich Mládek   
Neděle, 25. duben 2010
Sešli se mi doma čtyři telefony Sony Ericssonu s minimálním rozlišením fotoaparátu 8 MPx a tak jsem si řekl, že je malinko otestuji co se týče kvality pořízených fotografií. Vyberme spolu nejlepší fotomobil značky. Sám jsem zvědav, jak by se v tomto srovnání vyjímal nejnovější komunikátor XPERIA X10, ale ten si necháme zase někdy na příště. Fotografie jsem záměrně příliš nekomentoval, nechť za každou hovoří její kvalita.
(3 komentářů)

 
Aktualizační služba SEUS II změnila vzhled | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 10. duben 2010
Sony Ericsson po delší době pozměnil vzhled své aktualizační služby SEUS II, která nyní vypadá výrazně moderněji a navíc opravila drobnou chybu z předchozí verze, kdy si SEUS chybně pamatoval poslední použitý telefon. Všechny změny jsou k lepšímu, pojďme se tedy na vzhled podívat na několika snímcích.
(2 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 785