" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Philips Camcoder - filmujte s P800/P900!!! | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Tomáą Janouąek   
Pondělí, 19. duben 2004
Na Internetu jsem nalezl velice sikovný program umoznující filmovat s telefony P800/P900.... Nejlepsí je, ze program je freeware..

Na Internetu jsem nalezl velice sikovný program umoznující filmovat s telefony P800/P900.

Philips Camcoder

Pro instalaci tohoto programu potrebujete na pametové karte / v telefonu zhruba 480 KB místa. V prubehu instalace máte na výber nekolik jazyku - já osobne vsak pouzívám anglictinu. Po této jednoduché instalaci vás program pozádá o restart, tak jej poslechnete. Pokud tak neuciníte a program pres to spustíte, nebude vám fungovat a budete jej muset nainstalovat znovu.
Kdyz program spustíte, zeptá se vás na registraci.. Pochopitelne kliknete na No, a hned muzete filmovat.. Program v základní verzi umoznuje delat videosekvence do velikosti 150 KB, pokud si jej zaregistrujete tak i více. Program má samozrejme také své nastavení. Na úvodní stránce se vám objeví slozka "Player", která umoznuje (jak jiz název napovídá) moznost prehrávání záznamu.. Moznosti jsou 2: v okne a pres celý displej. Jako dalsí slozka nastavení je "Recorder", kde lze nastavit zda se má nahrávat i zvuk (program nahrává v rezimu HandsFree, takze ve finálním výsledku je vsechno docela dobre slyset), kvalitu komprese (doporucuji vzdy nejvyssí), FPS (Frame Rate - obrázku za vterinu - zde doporucuji také nejvyssí), velikost videa (Frame Size - rozlisení - opet radsi nejvyssí, jelikoz i tak je malé tj. 160x120).. Jako u vseho co se týká CommuniCamu tak i zde je moznost volby jména vytvoreného videosnímku.. A jako poslední je moznost vybrat si limit velikosti.. Stupne jsou 50, 75, 100 a 150 KB.. "No limit" lze nastavit pouze ve verzi Pro. No a to nejdulezitejsí nastavení je volba umístení. Já mám nastavenou samozrejme Memory Stick, jelikoz pouzívám 128 MB kartu na které uz mám ulozeno desítky takovýchto videí :).

Celkove je program velice rychlý a spolehlivý. Jednoduchá práce s programem a spousta nastavení ukazuje, ze ani P800/P900 nezaostává.. Ba naopak. Nahrávání videosekvencí se teprve STANE hitem!!

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: Anonym Datum: 2006-11-04 14:27:56
je to dobrej program, ale nevím v jakým přehrávači na pc ho mám přehrávat videa. :?
. Autor: Quentin18 Datum: 2006-09-22 17:52:58
Prosim Na email:[email protected] Predem dekuji!

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >