" />
Hudba levně - recenze Sony Ericssonu Spiro | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 3. říjen 2010
Sony Ericsson v poslední době opouští kategorii levných telefonů a zaměřuje se především na chytré telefony a komunikátory, zatím ale nehodlá úplně opustit ani levnější přístroje, které sice negenerují nijak závratný zisk, zato ale zvyšují celkový počet prodaných telefonů a šíří dobré podvědomí o značce i k těm uživatelům, kteří za mobil nechtějí příliš utrácet. Vyloženě prototypem takové přístroje je Sony Ericsson Spiro, který za cenu na hranici dvou tisíc korun nabídne dostatek základních a nejčastěji používaných funkcí, pěkný a příjemný vzhled a jako bonus dvojici standardních konektorů. Dnes vám přinášíme jeho recenzi.
10_1.JPG 11_1.JPG 17_1.JPG 16_1.JPG
(2 komentářů)

 
Videopohled na Sony Ericsson Spiro - nejen smartphony je třeba prodávat | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 29. září 2010
Sony Ericsson v této chvílí nabízí více telefonů s otevřeným operačním systémem, než kdykoliv předtím v historii a dá se předpokládat, že situace se v tomto směru nezmění ani v budoucnu a na smartphony se bude výrobce stále více zaměřovat. Ne každý ale nutně potřebuje spoustu funkcí a své místo v portfoliu tak zatím mají jisté také méně vybavené telefony. Tím nejnovějším je v tomto směru Sony Ericsson Spiro a my si jej dnes představíme v krátkém videu.
27_1.JPG 23_1.JPG 19_1.JPG 26_1.JPG
(1 komentářů)

 
Fotogalerie Sony Ericssonu Spiro - jednoduchý a pěkný | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 11. září 2010
Na náš trh se jen před pár dny dostal Sony Ericsson Spiro a my už máme telefon v redakci a pilně jej testujeme. Ačkoliv rozhodně nepatří k njevybavenějším na trhu, určitě zaujme dost zákazníků. Za cenu na hranici dvou tisíc korun totiž nabízí příjemný svěží vzhled a dostatek základních funkcí, pro Sony Ericsson v čele netradičně s dvojicí standardních konektorů.
19_1.JPG 27_1.JPG 23_1.JPG 13_1.JPG
(0 komentářů)

 
Sony Ericsson Spiro - standardní konektory standardem? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 15. duben 2010
Sony Ericsson předevčírem představil dvojici nových hudebních telefonů řady Walkman. Na model Zylo jsme se podrobně podívali včera, dnes nás čeká druhá (a méně vybavená) novinka - Sony Ericsson Spiro. Že méně ale nemusí být vždy na škodu si ukážeme v dnešním článku, model Spiro by mohl být tím povedenějším z dvojice novinek. Zásluhu na tom může mít třea dvojice standardních konektorů a také nižší cena.

(5 komentářů)

 
Sony Ericsson W205 v růžovém - jemný dotek barev (fotogalerie) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 13. duben 2010
Sony Ericsson W205 patří k nejlevnějším telefonům v portfoliu našeho oblíbeného výrobce, který se snaží zaměřovat se především na méně náročné uživatele potažmo uživatele mladší. Právě mladým slečnám je určena růžová varianta modelu W205, která pěkně vypadá a nabídne všechny důležité funkce. S cenou pod dva tisíce korun vám navíc peněženku rozhodně neutrhne. Pojďte se na růžovou variantu podívat s námi.
12~92.JPG 13~91.JPG 14~89.JPG 15~89.JPG
(2 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 67