" />
Videopohled na Sony Ericsson Mix Walkman - telefon, který nezaujal | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 31. srpen 2011
Před pár dny se do naší redakce dostal nový Sony Ericsson Mix Walkman a už probíhá jeho testování. Po zkušenosti s úžasnými komunikátory s Androidem, které patří k tomu nejlepšímu na trhu, to samozřejmě tento model nemá při testování moc jednoduché a to ani s přihlédnutím k nízké ceně. Ani tak se mi ale nový telefon moc nelíbí, především vzhled je podle mého celkem nezajímavý a přitom právě ten měl být jednou z hlavních zbraní v boji proti konkurenci.
1~161.JPG 10~139.JPG 12~126.JPG 13~122.JPG
(0 komentářů)

 
Sony Ericsson Mix Walkman - hudba s dotykem pro nenáročné (fotogalerie) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 26. srpen 2011
Do redakce včera dorazil nový Sony Ericsson Mix Walkman a hned jsem se pustil do jeho testování. Můj první dojem sice příliš pozitivní není, třeba se to ale ještě povede tomuto telefonu změnit. Na úvod jsem si pro vás ale připravil fotogalerii tohoto dotykového telefonu. Hned na úvod ale upozornění - telefon se podle mého vzhledově moc nepovedl.
1~161.JPG 10~139.JPG 12~126.JPG 13~122.JPG
(1 komentářů)

 
Dlouhodobé zkušenosti se Sony Ericssonem Cedar - nemá chybu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 2. červenec 2011
V poslední době Sony Ericsson sice představil několik telefonů bez otevřeného operačního systému, žádný z nich ale nepatří k telefonům klasické koncepce. Jedná se o dotykové telefony, které jsou v současnosti stále úspěšnější. Ne každému ale vyhovuje dotykový displej, spousta uživatelů stále dává přednost klasickému telefonu. Sám jsem na tom stejně a tak jsem se rozhodl zakoupit si nový rezervní telefon. Nakonec jsem si vybral Sony Ericsson Cedar a volba to byla výborná. V dnešním článku si můžete přečíst mé dlouhodobé uživatelské zkušenosti s tímto telefonem.
0~5.JPG 5~133.JPG 9~123.JPG 8~125.JPG
(3 komentářů)

 
Sony Ericsson TXT - poprvé QWERTY pod displejem | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 24. červen 2011
Sony Ericsson před dvěma dny představil hned trojici nových telefonů a my se na ně postupně podíváme. Začneme modelem, který je z novinek asi nejméně výrazný, přesto i ten představuje v podání společnosti Sony Ericsson revoluci. Jmenuje se jednoduše TXT a jako vůbec první telefon našeho oblíbeného výrobce nabízí QWERTY klávesnici přímo pod displejem a současně nedisponuje otevřeným operačním systémem. Jaké další funkce nabídne první Sony Ericsson ala BlackBerry?
txt_1.jpgtxt_2.jpgtxt_3.jpg
(2 komentářů)

 
Sony Ericsson představil model Mix Walkman a oživil legendární logo | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 19. červen 2011
Sony Ericsson před týdnem na sociální síti Facebook představil dva nové telefony a dnes se podíváme na model Mix Walkman. Výrobce se s tímto telefonem snaží trochu oživit zašlou slávu svých hudebních telefonů, nečekejte ale špičkově vybavený komunikátor. Spíše rozumný telefon bez otevřeného operačního systému, který se vyznačuje atraktivním vzhledem a věřme, že také nízkou cenou. Podaří se Sony Ericssonu dostatečně prodat své logo Walkman?
mix_walkman_1.jpg Mix_Walkman_phone_Back_Black_Gold.png mix_walkman_2.jpg
(2 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 182