" />
Sony Ericsson XPERIA X2 - nepovedený vulkán po čase (video) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 4. prosinec 2010
Sony Ericsson XPERIA X2 s kódovým označením Vulcan měl při svém představení v rukou všechny trumfy, které potřeboval k úspěchu na tehdejším trhu. Špičkový hardware, kvalitní konstrukce, zaměření kromě práce i na multimédia a také nový operační systém Windows Mobile 6.5, toto vše mělo patřit ke zbraním na pohled krásného komunikátoru. Telefon nakonec přinesl vše, s výjimkou poslední položky. Nedoladěný operační systém se postaral o neúspěch X2 a také operačního systému Windows Mobile v podání Sony Ericssonu. Napraví pověst Windows Phone 7?
12~87.JPG 23~64.JPG 2~102.JPG 8~96.JPG
(5 komentářů)

 
Sony Ericsson XPERIA X1 - nepovedené dítě se nakonec povedlo (ohlédnutí) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 17. listopad 2010
Sony Ericsson XPERIA X1 způsobil v době svého představení veliké pozdvižení a nadšení, to se ale postupem času změnilo na zklamání. Jak výrobce stále odkládal uvedení telefonu na trhu, objevovali se podobně vybavení konkurenti a kouzlo telefonu se vytratilo. Když se navíc ukázalo, že přístroj má problémy s trvanlivostí konstrukce, problém byl na světě. Telefon byl většinou uživatelů odsouzený a čekalo se na spásu v podobě X2, která měla opravit všechny neduhy a napravit reputaci. Stalo se ale, co nikdo nečekal. Zatímco z X2 se stal prakticky propadák, původní X1 se ukázala býti špičkovým komunikátorem, který se dá výborně upravovat a prodává se dodnes.
17~69.JPG 16~76.JPG 30~43.JPG 31~48.JPG 37~38.JPG
(6 komentářů)

 
Recenze Sony Ericssonu Aspen - hybrid, který se neztratí | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 9. říjen 2010
Operační systém Windows Mobile pomalu odchází do zaslouženého důchodu a na našem trhu už se objevují poslední zařízení, která jsou ještě na této platformě založená. Tak trochu bez překvapení i Sony Ericsson ještě tak říkajíc na poslední chvíli vydává zařízení, jehož operační systém už je na konci svého vývoje. Odměnou by ale logicky měla být maximální odladěnost a spolehlivost celého přístroje. Má Sony Ericsson Aspen v dnešní době co nabídnout? Má, ale zdaleka ne pro každého...
11~108.JPG 24~72.JPG 28~62.JPG 36~45.JPG
(1 komentářů)

 
Videopohled na Sony Ericsson Aspen - první a zároveň poslední? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 1. říjen 2010
Sony Ericsson Aspen je po modelu Aino možná nejméně tradičním telefonem Sony Ericsson, který se v poslední době objevil v portfoliu této společnosti. Podobně jako u modelu Aino je i u Aspenu veliká naděje na to, že první telefon podobného typu bude zároveň na nějakou dobu také posledním telefonem. Sony Ericsson Aspen je schopný svému majiteli nabídnout prakticky vše, jinému uživateli ale naopak nemá téměř co nabídnout, jedná se zkrátka o přístroj dvou tváří. My si jej dnes společně prohlédneme na krátkém videu a pokusím se ve stručnosti pohovořit o klíčových vlastnostech přístroje.
12~103.JPG 23~73.JPG 31~56.JPG 36~45.JPG
(2 komentářů)

 
Sony Ericsson Aspen vs. BlackBerry 8520 Curve - každý na to jde jinak | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 5. září 2010
Sony Ericsson Aspen se již docela zabydlel na našem trhu, rozhodně to tady ale nebude mít lehké.Ačkoliv je telefon svým způsobem unikátní a nemá žádnou přímou konkurenci, pořád je tady dost telefonů, které mu mohou konkurovat. Jelikož v poslední době hojně využívám komunikátory BlackBerry, rozhodl jsem se nový Aspen srovnat právě s jedním z komunikátorů BlackBerry. Cenově i zaměřením byl téměř jednoznačnou volbou model 8520 Curve. Cenově vychází oba telefony přibližně nastejno a na první pohled budí dojem, že mezi ním a Sony Ericssonem Aspen nebude moc rozdílů. Opak je pravdou, každý z telefonů je jiný.
2~120.JPG 47~30.JPG 5~121.JPG 46~33.JPG
(4 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 33