Forum

Sony Ericsson HBH-PV703 - první nenápadné sluchátko (recenze) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Středa, 1. červenec 2009
Problematice Bluetooth sluchátek se na SEManii příliš nevěnujeme, v následujících týdnech si ale na našem webu budete moci přečíst sérii článků, která se pokusí tento nepříliš lichotivý stav napravit. Postupně se setkáte s recenzemi mnoha různých Bluetooth sluchátek, počínaje těmi nejlevnějšími přes střední třídu až po ty nejvybavenější nebo nejluxusnější kousky. Na úvod jsme si vybrali jedno z nejlevnějších sluchátek - model PV703.
37~16.JPG 38~17.JPG 40~18.JPG 41~15.JPG


Vzhled sluchátka je velmi jednoduchý, nenajdete na něm žádné extravagantní prvky. Na přední straně se nachází velmi užitečná stavová dioda, která informuje o stavu telefonu a také tlačítko, které budete používat při ovládání sluchátka nejčastěji. Na boku se pak nachází další dvě tlačítka, která slouží ke korekci hlasitosti. Na horní hraně se nachází konektor pro připojení nabíječky a také ouško pro provlečení šňůrky na krk. Trochu jsem bojoval se správným usazením sluchátka, ani po spoustě pokusů nemám ze sluchátka v tomto směru výborný pocit, stále převládá dojem, že každou chvíli spadne (i když zatím nespadlo). Nevím, nakolik je to chyba mých zvukovodů a nakolik tohoto sluchátka, s jinými modely jsem ale takové problémy neměl. Hmotnost sluchátka je 14 gramů, nepatří tedy k plně nejlehčím na trhu.Párování s telefonem je díky funkci auto-pairing velmi jednoduché. Stačí zapnout na mobilním telefonu Bluetooth, sluchátko umístit někam poblíž a dlouze podržet hlavní tlačítko (to na přední straně vedle diody). Po chvíli se vás telefon zeptá, zda chcete HBH-PV703 přidat mezi svá zařízení a párování je ukončeno. Kvalitu hovoru je dostatečná, na druhou stranu je cítit, že tento model patří mezi nejlevnější. Zvuk tedy není dokonale čistý a ani výdrž baterie není taková, jakou nalezneme u sluchátek vyšších tříd. Velmi citelně mi také chyběl jakýkoliv displej, informační dioda je sice fajn, ale asi každému je jasné, že moc informací poskytnout nemůže. Co mě potěšilo je stabilita připojení, hovor nevypadnul ani když jsem se sluchátkem odešel do vedlejší místnosti z té, kde jsem měl umístěný telefon. Ačkoliv je HBH-703 velmi levné sluchátko, jsou na něm poznat dlouhodobé zkušenosti výrobce s tímto typem příslušenství.Sony Ericsson HBH-PV703 je vhodné sluchátko ke vstupu do bezdrátového světa. V tomto okamžiku se jedná o nejlevnější sluchátko Sony Ericsson, jaké si můžete zakoupit u našeho partnera - společnosti X-Store. Za 677 korun sice nedostanete poslední výkřik pokroku, pokud jste ale doteď váhali, jestli byste bezdrátové sluchátko využili, máte možnost to nyní zkusit za málo peněz. Nižší cenu navíc příliš nepocítíte ani při používání sluchátka, pokud netelefonujete neustále, HBH-PV703 vám dovede dobrou službu. V opačném případě doporučuji šáhnout po některém z vyšších modelů.

Sony Ericsson HBH-PV703 si můžete zakoupit na X-Store

44~12.JPG 45~9.JPG 46~10.JPG 47~7.JPG

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: ddano Datum: 2009-07-03 07:34:42
asi nemam podla SE kompaktibilne ucho, vobec mi v nom nedrzi. skocilo v skrini a ja s jabra 2010, za 500Kč tiež dobré sluchatko ...
. Autor: sajdak Datum: 2009-07-01 21:20:57
Je pravda, že niekedy je počuť v slúchadle šum, displej zobrazujúci číslo volajúceho by som tiež uvítal, ale za tú cenu sa nedá čakať high tech (end) výrobok. Veľmi som si zvykol na používanie BT slúchadla hlavne pri práci a oceňujem jednoduchosť používania SE HBH-PV703-ky. Premýšľam, že by som si v blízkej budúcnosti zaobstaral nejaký vyššie postavený model od Sony Ericssonu.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >