Forum

Sony Ericsson HBH-PV720 - jako špunt do ucha (recenze) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Středa, 30. září 2009
Společnost Sony Ericsson nabízí velmi širokou paletu bezdrátových handsfree sluchátek a ať máte téměř jakýkoliv vkus a požadavky, vyberete si. Jedním z mnoha modelů, které nalezneme na současném trhu, je HBH-PV720. Vyznačuje se především povedeným a decentním vzhledem, na funkce se hledělo o něco méně. Volat ale samozřejmě umí.
12~59.JPG 14~56.JPG 16~54.JPG 18~48.JPG 21~44.JPG


Hned při vybalování sluchátka jsem zjistil, že tentokrát nebudu testovat žádnou extravagantní bombu, ale jemné a decentní sluchátko, které si na nic nehraje a ví přesně, do jakého segmentu zákazníků směřuje. Sluchátko má přísně obdélníkové tvary, které jsou po hranách jemně zaoblené. Na boku naleznete decentní nápis Sony Ericsson, mnohem zajímavější je ale přední kryt sluchátka. na první pohled na něm sice nic zajímavého není a ani jeho barevné provedení neupoutá, vše se ale změní potom co zjistíte, že v tento kryt je výměnný a přímo v základním balení se nachází dva náhradní kryty (z nichž oba mi vzhledově přijdou výrazně povedenější než ten, který je na sluchátku nasazený). Na horní straně se nachází nabíjecí konektor, doplňování energie běžně trvá kolem hodiny a půl. Přímo v základním balení se také nachází spona, kterou můžete nasadit na sluchátko, které pak na uších lépe drží. Sám jsem ale této možnosti nakonec nevyužíval, HBH-PV720 mi na uších velmi dobře drželo i samo o sobě. Spárování proběhlo během přibližně deseti vteřin a hned jsem začal sluchátko využívat. Podobně, jako u většiny současných modelů, mi i zde chybí displej nebo jakákoliv signalizační dioda. Ke kvalitě zvuku ale nemohu mít námitek, je čistý a dostatečně hlasitý, mikrofon navíc vhodně filtruje okolní ruch, takže protistrana nikdy nepoznala, že volám pomocí bezdrátového handsfree. Za kvalitu hovoru musím sluchátko pochválit.

klikněte pro zobrazení původního obrázku

Sluchátko HBH-PV720 rozhodně nenabízí ani extravagantní vzhled, ani přehršel funkcí. Právě to je ale pravděpodobně jeho největší zbraní - decentnost. Vzhled je velmi čistý a díky výměnným krytům si jej můžete upravit k obrazu svému. Přitom zůstanou zachovány jemné linie sluchátka. Zpočátku jsem měl veliký strach z upevnění sluchátka, nakonec jsem ale byl spokojený, sluchátka mi do ucha vyloženě sedlo, což se nestává příliš často. Za cenu mírně nad tisíc korun dostanete pěkné a povedené sluchátko, které bez problémů zvládne svou primární funkci, tedy bezdrátově vyřizovat vaše telefonní hovory. Bonusové funkce ale chybí a proto zůstává nezodpovězenou otázkou, proč sluchátko nestojí alespoň o pár stokorun méně, když konkurenti z vlastní stáje nabízí za stejnou cenu víc, případně za stejné funkce chtějí výrazně méně peněz. Za vzhled a styl se holt připlácí.

Sony Ericsson HBH-PV720 můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

13~58.JPG 15~58.JPG 17~48.JPG 20~49.JPG 22~41.JPG

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >