Forum

Sony Ericsson HBH-PV740 - nejkrásnější bluetooth sluchátko (recenze) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Úterý, 14. červenec 2009
Bluetooth sluchátek je v současné době na trhu celá řada, sám Sony Ericsson má několik desítek modelů a kromě něj zde je mnoho dalších výrobců, kteří tento druh příslušenství vyvíjí a prodávají. Jak tedy na trhu uspět? Samozřejmě je možné bojovat cenou a být levnější než konkurence. Případně zabojovat množstvím funkcí a být vybavenější než konkurence. Nebo můžete vsadit na styl a být krásnější a stylovější než konkurence. A právě posledním zmíněným případem je dnes recenzované sluchátko Sony Ericsson HBH-PV740.
10~41.JPG 11~39.JPG 3~46.JPG 8~43.JPG


Už při vybalování sluchátka jsem cítil, že to nebude jen jedno z mnoha, ale že tentokrát se mi do rukou dostalo příslušenství vyšší třídy. Krabička vypadá skutečně luxusně, přední strana krabičky se efektně otvírá jako kniha, pod průhlednou fólií již poté můžete zahlédnout samotné sluchátko. Abyste se ale k němu dostali, musíte pokračovat v rozbalování krabičky. Tady si dovolím malou poznámku. Jestli rozbalování krabičky není příliš jednoduché, pak její opětovná kompletace (která je nutná před vrácením) je ještě složitější. Nakonec jsem ale vše zvládnul a zabalil přibližně do stejné podoby, v jaké se sluchátko v krabičce nacházelo v době převzetí před rozbalením. Nyní už ale k samotnému sluchátku.

1~47.JPG 2~45.JPG 16~36.JPG 22~26.JPG

To se kromě luxusního balení honosí také stylovým příslušenstvím. Pravděpodobně nejvíce obdivu kromě samotného sluchátka sklidí nabíjecí stojan, který je jednoduše řečeno krásný. Stojanem to ale nekončí, velmi pěkná a efektní je také šňůrka, pomocí které si sluchátko lze pověsit na krk. Výrobce udává velmi dlouhou výdrž baterie a z osobních zkušeností mohu potvrdit, že sluchátko jsem nabíjel minimálně (i když vzhledem ke krásnému stojanu mě to občs cukalo nabíjet i ve chvíli, kdy to nebylo potřeba). Práce se sluchátkem je velmi jednoduchá a pohodlná. Na začátku je vhodné zkusit, zda ke sluchátku potřebujete přidělat sponu, která zajistí pevnější uchycení na vašich zvukovodech. U sebe jsem časem zjistil, že ji nepotřebuji, sluchátko mi dobře drží samo o sobě.Líbí se mi funkce auto-pairing, stačilo déle podržet zapínací tlačítko na sluchátku, položit poblíž telefon se spuštěným Bluetooth ve viditelném režimu a vyčkat na automatické spárování. Zvuk ze sluchátka je velmi kvalitní a také protistrana si při hovoru pochvalovala kvalitní zvuk, v tomto sluchátko také musím pochválit. Kromě tlačítek na přijmutí či odmítnutí hovoru a dvojice tlačítek sloužící ke korekci hlasitosti se na sluchátku nachází také malý displej, který informuje o aktuálním stavu sluchátka. Bohužel je natolik malý, že nedokáže zobrazit jméno volajícího, na druhou stranu by velký displej hodně poškodil vzhled sluchátka a o ten jde v případě HBH-PV740 především. Abych to uzavřel: práce se sluchátkem je jednoduchá, pohodlná a příjemná, jedná se o skutečně skvěle zpracovaný výrobek.Pravděpodobně nemá cenu zastírat, že se mi sluchátko HBH-PV740 skutečně moc líbí. Funkce jsou obvyklé a v tomto směru nepřináší model PV740 nic převratného. Navíc se prodává za nemalou cenu přesahující (a ne těsně) hranici jednoho tisíce korun. Proč tedy koupit právě toto sluchátko? Protože je jednoduše krásné. Pocit luxusu na vás dýchne už při vybalení sluchátka a zůstane s vámi po celou dobu jeho používání. Pokud nehledíte na každou korunu a záleží vám na tom, jaký dojem budíte na ostatní, HBH-PV740 jednoznačně doporučuji. Uděláte s ním dojem.

Sony Ericsson HBH-PV740 si můžete zakoupit na X-Store


Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: Tomzter Datum: 2010-03-16 18:25:49
Zdravím! 
Děkuji za recenzi, začínám vážně uvažovat o koupi tohoto BT sluchátka. Akorát mi vrtá hlavou, zda vybrat černou, nebo stříbrnou variantu. :D 
Měl bych pár dotazů, které jsem zde v recenzi nenašel. 
 
1.) Je materiál sluchátka kov, nebo plast? Z fotek vypadá, že je vrch kovový (ale co nesvede photoshop, že...? :D). 
 
2.) Sluchátko by mělo mít regulaci hlasitosti - když se vyjde do hlučného prostředí, mělo by trochu přidat na hlasitosti. Zpozoroval jste to? 
 
3.) Sedí sluchátko dobře v uchu? Netlačí nikde? 
 
4.) Jde na sluchátku poslouchat i hudba, nebo jen pouze přijímat hovory / volat? 
 
5.) Vypadá sluchátko odolně? Aneb je šance, že přežije případný pád z ucha? 
 
6.) Je povrch sluchátka odolný proti otiskům prstů, nebo jednou na něj sáhnete a hned je to na něm vidět? 
 
Předem děkuji za odpovědi. :) 
Tomáš
Autor: Joza Datum: 2009-07-14 18:22:35
Každý má trochu jiný vkus, ve spojení s nabíjecím stojánkem mi ale dnes recenzpované sluchátko přijde skutečně nejkrásnější
. Autor: ObSCurE ScarEcrOw Datum: 2009-07-14 13:25:52
no nevim asi vec vkusu ale me se nezda nejkrasnejsí 
ja si myslim ze nejkrasnejsi je HBH-IV840 
 
http://www.sonyericsson.com/cws/file/1.330409.1195559142/hbhiv840_product_quality_image_1.png

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >