" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Sony Ericsson TXT Pro v bílém provedení - nenápadnost vyhrává (fotogalerie) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 11. srpen 2011
Dnes vám přinášíme fotogalerii poslední barevné varianty Sony Ericssonu TXT Pro, která se na našem trhu oficiálně prodává. Na závěr jsem si nechal bílou variantu, která sice vypadá nenápadně, ze všech tří představených barev se mi ale líbí nejvíce. Nechybí jí totiž nic - je dostatečně stylová, přitom ale zůstává velmi decentní. Asi ne každý by chtěl bílý telefon, ale sám jsem nějakou dobu používal bílou variantu Sony Ericssonu M600i a mít bílý komunikátor má něco do sebe...
56~25.JPG 50~32.JPG 53~26.JPG 47~32.JPG


V redakci se nám nyní sešlo hned několik telefonů s vysouvací QWERTY klávesnicí. Ještě jsme pořádně ani neotestovali Sony Ericsson TXT Pro a už zde máme na testování žhavou novinku s operačním systémem Android - model XPERIA Mini Pro. Jelikož navíc v současnosti mám zapůjčený starší model X10 Mini Pro, určitě v nejbližší době udělám nějaké malé srovnání všech tří telefonů a to především z pohledu hardwarové QWERTY klávesnice, vysouvacího mechanizmu a také samozřejmě designu. Dnes to ale ještě bude o modelu TXT Pro a konkrétně o jeho bílé variantě. Jak jsem napsal už v úvodu článku, bílá varianta drží v ruce všechny trumfy k tomu, aby byla tou nejprodávanější. Zaujme totiž jak uživatele s trochu výstředním vkusem, tak také ty decentněji zaměřené. Jen škoda té použité platformy...

Sony Ericsson TXT Pro v bílé barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >