" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Sony Ericsson TXT Pro v černém (fotogalerie a první dojmy) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pátek, 5. srpen 2011
Sony Ericsson před pár dny začal prodávat nový model TXT Pro a nám už se do redakce dostaly všechny tři barevné varianty. V nejbližší době se tak můžete těšit na fotogalerie všech tří variant, stejně tak i na videopohled na tento telefon a nakonec samozřejmě také na recenzi. Dnes začínáme s fotogalerií černé varianty, která je velmi decentní. Nechybí ani první rychlé dojmy z používání tohoto telefonu.
13~120.JPG 15~117.JPG 16~112.JPG 21~95.JPG


Telefon zatím používám docela krátkou dobu, takže na nějaké závěry je zatím příliš brzy, v pár řádcích ale zkusím dát dohromady současné dojmy. Telefon jako takový je skutečně velmi malý a kompaktní, v ruce se téměř ztrácí a vysouvací QWERTY klávesnici by mu hádal asi málokdo. V zavřeném i otevřeném stavu je telefon velmi pevný a ledacos vydrží. Zadní kryt drží až příliš, ten ale často sundávat nebudete. Klávesnice se také vysunuje docela těžce, časem se to ale rozchodí a navíc i díky tomu je konstrukce telefonu tak pevná. Displej reaguje docela dobře, největší výhradu tak mám k ovládacímu prostředí. Nebudu se s nikým dohadovat, je-li to Sagem nebo ne, ale prostředí je totožné, jako u předchozího modelu Yendo a tudíž za moc nestojí. Možnosti nastavení a také kvalita jednotlivých funkcí hodně pokulhává za standardní platformou A200, kterou jinak Sony Ericsson používá u svých hloupých telefonů. Přesto má telefon co nabídnout, více o tom ale až ve videopohledu na tento model, který by měl vyjít v neděli.

Sony Ericsson TXT Pro v černé barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu zdeKomentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: Skrblík Datum: 2011-08-05 16:25:26
nevím, proč nepředělají klasickou A200 .. nemám co dodat, C901 pojede dál ..

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >