" />

Forum

Tři komunikátory s Androidem ve společné fotogalerii (aneb zkracujeme čekání na nový OS Android) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pondělí, 13. září 2010
V redakci se mi už nastálo sešly všechny tři komunikátory Sony Ericsson, které jsou vybaveny operačním systémem Google Android. Čekání na nový operační systém jsem si zkrátil společným fotografováním všech tří modelů. Ačkoliv jsou modely X10 Mini a X10 Mini Pro díky svým rozměrům velmi podmanivé, nejkrásnější pro mě zůstává původní model X10, který se výrobci zkrátka povedl a ačkoliv čekání na nový operační systém už je docela dlouhé  a nepříliš příjemné, co se týká hardwaru nemá tento telefon chybu a krásnější přístroj jen tak nenajdete.
10~116.JPG 11~109.JPG 12~104.JPG 13~103.JPG


Ačkoliv jsem dnes chtěl původně vydat pouze cca dvě desítky společných fotografií, nakonec jsem se rozhodl k tomu sepsat i pár řádků textu. Čekání na nový operační systém je totiž dlouhé a i když jsou všechny tři komunikátory s Androidem skvěle vybavené a dostatečně odladěné, pozdní uvedení nového operačního systému je chyba, která může mít veliké následky. Sony Ericsson nyní vykazuje (minimálně ve srovnání s minulostí) velmi dobré hospodářské výsledky a firma jako taková je v plusu, což je jednoznačně dobře. Jak by se ale asi výrobci dařilo, kdyby jsme nemuseli tolik měsíců čekat na nový operační systém, který nabízí tolik zajímavých funkcí? Zvláště v době, kdy mnohem levnější telefony jdou na trh s novější verzí operačního systému, než nabízí současná vlajková loď Sony Ericssonu za cenu přesahující 12 tisíc korun.

14~101.JPG 15~101.JPG 16~96.JPG 17~88.JPG
18~86.JPG 19~83.JPG 1~127.JPG 20~87.JPG
21~82.JPG 22~76.JPG 3~125.JPG 4~121.JPG
5~122.JPG 6~113.JPG 8~115.JPG 9~113.JPG

Kdykoliv pracuji s některým ze tří výše uvedených telefonů, mám trochu rozpačité pocity. Ve všech případech se jedná o špičkové telefony s kvalitním hardwarem a dostatečně odladěným softwarem, které si získali přízeň mnoha uživatelů. na stranu druhou ale také přemýšlím o tom, jak by asi třeba vlajková loď X10 byla úspěšná, pokud by se od začátku prodávala s operačním systémem Android v novější verzi. Ten přináší spoustu nových funkcí, na které museli majitelé ne zrovna levné X10 spoustu měsíců čekat. Pokud uvážíme, že na trhu máme nyní telefony za cenu kolem čtyř tisíc, které novou verzí systému disponují, je jisté asi všem, že někde se musela stát chyba. Ani Timescape a Mediascape nepovažuji za takové taháky, aby kvůli nim museli uživatelé čekat na nový operační systém tak dlouho. Sony Ericsson má svým způsobem štěstí, že všechny zmíněné telefony jsou natolik kvalitní, že si cestu k uživatelům našly. Stačilo ale málo a mohly končit v propadlišti dějin. S trochou snahy se teď mohly hřát všechny tři modely na výsluní (a to i za předpokladu, že by nikdy nedostali aktualizaci na verzi 2.2, která je zatím u Sony Ericssonu hudbou budoucnosti) mobilního trhu, předpoklady na to mají. Místo toho jen Sony Ericsson v tomto měsíci sníží ztrátu, kterou na ostatní výrobce nabral.

Sony Ericsson XPERIA X10 v bílé barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Sony Ericsson XPERIA X10 v černé barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Sony Ericsson XPERIA X10 Mini můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson
Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: Aiden Datum: 2010-09-16 22:02:46
já a moje mini pro se nemůžeme dočkat :grin

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >