" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Videopohled na Sony Ericsson XPERIA Arc - vypadá to slibně | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 17. březen 2011
Sony Ericsson XPERIA Arc v těchto dnech ovládl naši redakci a drtivou většinu času věnujeme právě tomuto modelu. Jelikož normálně chodím do práce, jde to během pracovního týdne celkem těžko, přesto se snažím už postupně uveřejňovat své první dojmy z používání tohoto krásného komunikátoru. Nejvíce práce mě čeká o víkendu, již nyní se ale můžete prohlédnout první videopohled na Sony Ericsson XPERIA Arc. Další videa samozřejmě budou následovat.
2~138.JPG 4~141.JPG 5~139.JPG 6~131.JPG


Už včera jste si mohli přečíst mé první dojmy z používání tohoto telefonu, dnes vám pak přinášíme první z celé řady videopohledů na tento telefon. První video berte jako stručné seznámení s hlavními charakteristikami celého přístroje, další videa už budou směřovat na konkrétní funkce a vlastnosti Sony Ericssonu XPERIA Arc. Pravděpodobně se budu opakovat, ale Arc vypadá jako skvěle vybavený a odladěný telefon a asi není důvod pochybovat o jeho úspěchu za předpokladu, že výrobce nenasadí cenu příliš vysoko. Ani absence dvoujádrového procesoru by neměla být na škodu, pokud telefon od začátku nabídne dostatečně vysoký výkon. Současná verze operačního systému Android ještě dvě jádra nepodporuje, právě toto byl prý jeden z důvodů, proč Sony Ericsson v tomto směru situaci nehrotil a použil klasický jednojádrový procesor. Během tohoto roku se ale dvoujádrové procesory téměř jistě objeví, dá se totiž předpokládat, že se nové modely už dávno testují. Nyní tady ale máme model Arc - krásný a maximálně vybavený komunikátor, v podstatě nejvybavenější Sony Ericsson všech dob. Má všechny předpoklady být na trhu úspěšným, takže mu držím palce.


Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: Joza Datum: 2011-03-17 16:22:09
No videa budou další a podrobnější, tohle mělo být skutečně první představení telefonu naživo. Jako člověk, který chodí do práce, bohužel nemám video kdy jindy natočit
. Autor: martinnv Datum: 2011-03-17 16:01:24
Nechci nijak prudit, chápu, že máte málo času, každopádně pod pojmem "videopohled" bych si představoval něco víc. Tohle je spíš audio pohled. Pokud si to pustím bez zvuku (když jsem v práci) vidím pouze jak držíš telefon. Vůbec neprojíždíš menu a vychytávky co Arc má. Měl jsem Arc v ruce 5minut a dalo mi to víc než toto 5 minutové video. Třeba to jak se nově zobrazuje timescape... je to škoda, určitě by to hodně lidí zajímalo.  
I tak je potřeba ocenit snahu. Díky za to. Spíš bych ocenil méně slov (ty můžou být v článku) a více skutků (ty ve videu).

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >