" />
Vyhrajte pet nejlepsích dnu svého zivota | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
David Louda   
Středa, 1. prosince 2004
Sony Ericsson porádá soutez, v níz mohou uzivatelé internetu z 25 evropských zemí vyhrát petidenní „výlet snu“ – cestu po peti ruzných destinacích nabitou zábavným programem.

Ústredním prvkem souteze je telefon Sony Ericsson K500i, který bude výherce na ceste doprovázet. Úcastníci cesty budou své zázitky fotoaparátem telefonu K500i dokumentovat a snímky se pak objeví na stránkách www.sleep-tomorrow.com. Slogan „Sleep tomorrow“ (Vyspi se az zítra) je nejenom mottem celé souteze, ale s nadsázkou odkazuje i na funkce prístroje K500i. Ten slouzí nejenom k telefonování a fotografování, ale také k poslechu hudebních souboru, snímání a prohlízení videoklipu ci hraní 3D her – takze pokud bude chtít jeho uzivatel dukladne vyzkouset vsechny multimediální funkce behem jednoho dne, prílis toho nenaspí.
Soutez byla odstartována v ríjnu a v prvním kole její úcastníci posílali návrhy kde a jak by chteli strávit svuj vysnený den. Porota, slozená ze zástupcu Sony Ericsson a hudební televize MTV, obdrzela celkem 15 000 nápadu, ze kterých vybrala pet nejlepsích. Z tech pak sestavila petidenní výlet. V práve probíhajícím druhém kole se muze kdokoli na stránce www.sleep-tomorrow.com pokusit uhodnout presný program, který výherce spolu se svými práteli na ceste zazije. Ten, kdo z nabízených mozností vybere správne, výlet pro pet osob vyhrává. Pokud správnou kombinaci uhodne více soutezících, bude muset jeste kazdý z nich navrhnout dodatecný sestý den. Autor nejkreativnejsí odpovedi se pak vydá na cestu. Celý výlet bude natácet hudební televize MTV, která z neho odvysílá dokument.


Stránky na vás budou mluvit hezky cesky, pro úcast v soutezi je ale nutná registraceSestadvacetiletá Sabrina z Itálie touzí po romantických prázdninách v Praze (romantika a pivo mi ale nejdou moc dohromady :-) )Dozvíte se také jaké mají o ideálním dnu predstavy celebrity z MTV


Pro více informací navstivte stránku www.sleep-tomorrow.com.


Zdroj:Tisková zpráva Sony Ericssonu
 

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >