" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Nová ROM pro Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro
Jozef Cmar   
Pátek, 18. březen 2011
Po dlouhém čekání jsem konečně našel chvíli času pro tvorbu nové ROM i pro Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro a nyní si konečně můžete stahovat finální verzi. Nějaké drobnosti se ještě sice ladí, už nyní je ale ROM plně použitelná pro každodenní nasazení. Po funkční stránce a také stránce grafiky se jedná o přímého pokračovatele předchozích ROM pro modely X10 a X10 Mini. Během víkendu pak dojde k vydání ROM i pro model XPERIA X8.
b~100.png a~104.png d~65.png e~53.png g~38.png h~33.png i~26.png j~21.png
(0 komentářů)

 
Videopohled na Sony Ericsson XPERIA Arc - vypadá to slibně
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 17. březen 2011
Sony Ericsson XPERIA Arc v těchto dnech ovládl naši redakci a drtivou většinu času věnujeme právě tomuto modelu. Jelikož normálně chodím do práce, jde to během pracovního týdne celkem těžko, přesto se snažím už postupně uveřejňovat své první dojmy z používání tohoto krásného komunikátoru. Nejvíce práce mě čeká o víkendu, již nyní se ale můžete prohlédnout první videopohled na Sony Ericsson XPERIA Arc. Další videa samozřejmě budou následovat.
2~138.JPG 4~141.JPG 5~139.JPG 6~131.JPG
(2 komentářů)

 
Sony Ericsson XPERIA Arc dorazil do redakce - tady jsou naše první dojmy
Jozef Cmar   
Středa, 16. březen 2011
Včera do naší redakce dorazil dlouho očekávaný komunikátor Sony Ericsson XPERIA Arc a dnes si již můžete přečíst naše první dojmy s tímto skvělým telefonem. Netřeba nic skrývat, vzhledově se telefon skutečně povedl a také po stránce funkční výbavy dosahuje bez problémů na naprostý vrchol. Pravděpodobně se konečně vrací éra špičkových telefonů Sony Ericsson. Dnešní krátký článek berte jako ochutnávku pro následující týden, ve kterém se budeme věnovat pouze Sony Ericssonu XPERIA Arc v mnoha samostatných článcích. Připravte se na recenzi nejvybavenějšího Sony Ericssonu všech dob.
1~145.JPG 3~141.JPG 8~130.JPG 7~131.JPG
(0 komentářů)

 
Videopohled na komunikátory Sony Ericsson se Symbianem UIQ2
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 10. březen 2011
Jelikož nyní v redakci nemáme moc telefonů na testování, rozhodl jsem se trochu doma zapátrat po zajímavých telefonech z historie Sony Ericsson a natočit o nich krátká videa. Většina současných majitelů komunikátorů Sony Ericsson už většinou tyto telefony vůbec nezná, ve své době totiž byly velmi drahé, na druhou stranu ale představovaly naprostý vrchol v tehdejším vývoji mobilních telefonů. Pevně věřím, že se tato doba ještě někdy vrátí. Dnes tedy trojice videí s pohledem na legendy Sony Ericssonu, modely P800, P900 a P910.
1~67.JPG 10~60.JPG 60~12.JPG 12~57.JPG
(1 komentářů)

 
Barevné kryty pro Sony Ericsson Yendo naživo
Jozef Cmar   
Středa, 9. březen 2011
Do redakce trochu neplánovaně dorazil druhý Sony Ericsson Yendo, vůbec mi to ale nevadí. Tentokrát se totiž nejedná o standardní prodejní balení, ale o testovací verzi. Změny v balení jsou pouze dvě, přičemž ta první je naprosto nezajímavá, chybí zde totiž záruční list. Mnohem zajímavější je ta druhá - v balení se nachází hne pětice pestrobarevných výměnných krytů a po krátkém zkoušení musím uznat, že telefonu zkrátka sluší. Vybrat si není jednoduché, ostatně posuďte sami.
3~140.JPG 4~140.JPG 5~138.JPG 6~130.JPG
(0 komentářů)

 
SEMania má oficiální Facebook - kdo si počkal...
Jozef Cmar   
Pondělí, 7. březen 2011
Ačkoliv to trvalo velmi dlouhou dobu a v některých chvílích už jsem nechtěl tuto otázku vůbec řešit, nakonec se čtenáři dočkali a během víkendu jsme spustili oficiální Facebook SEManie. Kromě jiného tím začal proces postupného omlazení a odladění celého webu, který se musí přizpůsobit stále náročnějším čtenářům. Cílem není nic menšího, než abyste v budoucnu na našem webu nalezly komplexní informace napříč celým portfoliem společnosti, kromě toho ale měli možnost diskutovat volně na jakákoliv témata, která třeba s telefony souvisí. Uvidíme, jak se nám to podaří...

(3 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>