" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Sony Ericsson XPERIA Mini - nový, menší, větší... (recenze)
Jozef Cmar   
Neděle, 28. srpna 2011
Poslední recenzí tohoto týdne je ta, ve které se budeme věnovat Sony Ericssonu XPERIA Mini. Tento krásný a povedený komunikátor si díky velmi výhodné ceně určitě najde své místo na trhu a pokud se mu dostane vhodné marketingové podpory, mohl by se z něj snadno stát nejprodávanější Sony Ericsson tohoto roku. Rozdílů proti modelu XPERIA Mini Pro není mnoho, to ale vůbec nevadí. Podobně jako Mini Pro i model bez klávesnice patří k tomu naprosto nejlepšímu na současném trhu a přímou konkurenci ve stejné cenové relaci v podstatě v současnosti nemá.
DSC_0025.JPG DSC_0027.JPG DSC_0030.JPG DSC_0033.JPG
(5 komentářů)

 
Sony Ericsson TXT Pro - komunikátor bez systému (recenze)
Jozef Cmar   
Sobota, 27. srpna 2011
Druhou recenzí tohoto týdne je článek o Sony Ericssonu TXT Pro. Podobně jako před dvěma dny recenzovaný model XPERIA Mini Pro nabízí dostatečně pohodlnou QWERTY klávesnici a také dotykový displej, tím ale veškerá podobnost obou telefonů končí. Zatímco XPERIA Mini Pro je špičkově vybaveným komunikátorem s operačním systémem Android, dnes recenzovaný telefon se naopak řadí k těm nejlevnějším telefonům s kompletní klávesnicí. Hardware jako takový není vyloženě špatný, nenáročným uživatelům telefon bude stačit.
24~82.JPG 25~73.JPG 27~74.JPG 32~60.JPG
(1 komentářů)

 
Sony Ericsson Mix Walkman - hudba s dotykem pro nenáročné (fotogalerie)
Jozef Cmar   
Pátek, 26. srpna 2011
Do redakce včera dorazil nový Sony Ericsson Mix Walkman a hned jsem se pustil do jeho testování. Můj první dojem sice příliš pozitivní není, třeba se to ale ještě povede tomuto telefonu změnit. Na úvod jsem si pro vás ale připravil fotogalerii tohoto dotykového telefonu. Hned na úvod ale upozornění - telefon se podle mého vzhledově moc nepovedl.
1~161.JPG 10~139.JPG 12~126.JPG 13~122.JPG
(1 komentářů)

 
Sony Ericsson XPERIA Mini Pro - když rozměry neznamenají kompromis (recenze)
Jozef Cmar   
Středa, 24. srpna 2011
Tento týden nás čekají recenze hned trojice nových telefonů Sony Ericsson a hned na úvod tady máme mého favorita - zbrusu nový komunikátor XPERIA Mini Pro. Že už jste telefon s podobným názvem někdy viděli nebo o něm alespoň slyšeli? Máte pravdu, z názvu původního modelu totiž pouze vypadla tři písmenka - X10. To ale naštěstí není zdaleka jediná změna, kterou novinka nabízí. Nový Android, velmi výkonný procesor, větší displej s dvojnásobným rozlišením nebo třeba možnost odemknutí bootloaderu a úprav, o kterých se vám dříve ani nezdálo. Toto vše novinka nabízí za rozumnou cenu.
10~138.JPG 11~131.JPG 12~125.JPG 1~159.JPG
(15 komentářů)

 
Fotogalerie všech tří barevných variant Sony Ericssonu TXT Pro - vyberte si tu svoji
Jozef Cmar   
Sobota, 13. srpna 2011
V minulých dnech jsme vám postupně představili všechny tři barevné varianty Sony Ericssonu TXT Pro a dnes nám tedy nezbývá nic jiného, než vydat fotogalerii všech tří barevných variant. Jelikož na každém snímků uvidíte všechny verze TXT Pro, může vám to lépe vybrat odpovídající barevnou variantu právě pro vás. Už se opakuji, ale za sebe dávám nejvíce bodů variantě bílé, která je skutečně stylová a telefon se v této barvě má k světu.
24~82.JPG 25~73.JPG 31~61.JPG 33~55.JPG
(1 komentářů)

 
Sony Ericsson TXT Pro v bílém provedení - nenápadnost vyhrává (fotogalerie)
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 11. srpna 2011
Dnes vám přinášíme fotogalerii poslední barevné varianty Sony Ericssonu TXT Pro, která se na našem trhu oficiálně prodává. Na závěr jsem si nechal bílou variantu, která sice vypadá nenápadně, ze všech tří představených barev se mi ale líbí nejvíce. Nechybí jí totiž nic - je dostatečně stylová, přitom ale zůstává velmi decentní. Asi ne každý by chtěl bílý telefon, ale sám jsem nějakou dobu používal bílou variantu Sony Ericssonu M600i a mít bílý komunikátor má něco do sebe...
56~25.JPG 50~32.JPG 53~26.JPG 47~32.JPG
(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>