" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Vyhodnocení trí anket
Marek Hajn   
Čtvrtek, 29. dubna 2004
Jiste jste si vsimli, ze nejakou dobu bezela na SEManii anketa, zda-li uzivatelum P900 chybí její ceská lokalizace. Výsledky se dozvíte v clánku. Zároven zde najdete i výsledky ankety s dorucenkami v P800 a ztrátou záruky u T610, T630 a Z600.(0 komentářů)

 
Recenze Z1010: Zatím jen rusky...
Marek Hajn   
Čtvrtek, 29. dubna 2004
Pro ty z vás, kdo ovládají rustinu máme jednu z prvních recenzí dlouho ocekávaného modelu Z1010...(0 komentářů)

 
Z telefonu do TV pres BT Media Viewer MMV-100
Martin Vagner   
Úterý, 27. dubna 2004
V dnesní dobe, kdy Bluetooth a fotoaparát najdete na mnoha modelech telefonu Sony Ericsson, prichází na trh velmi zajímavé zarízení, které spojí vás telefon z televizí.(0 komentářů)

 
SE Z1020, mozný nástupce Z1010 (oziveno)
Marek Hajn   
Pondělí, 26. dubna 2004
Objevily se obrázky mozného nástupce soucasného multimediálního vécka pro 3G síte Z1010. Novinka by mohla nést oznacení Z1020 a vypadá vskutku zajímave. Máme i krátké info o jejích funkcích (oziveno)(1 komentářů)

 
SE Z1010 témer pro kazdého (oziveno)
Marek Hajn   
Pondělí, 26. dubna 2004
Líbí se vám model Z1010 urcený pro síte tretí generace? Chteli byste videt, jak vypadá jeho menu a jaké má funkce? Chcete si ho alespon trochu vyzkouset? Nabízíma vám tu moznost... (oziveno)(0 komentářů)

 
Pamet K700 - Je to holt smula
Marek Hajn   
Pondělí, 26. dubna 2004
Mel jsem moznost popovídat si se zástupci SE o modelu K700. Neoficiální vyjádrení najdete v krátkém clánku.(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 251 252 253 254 255 256 Následující > Konec >>