" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Remote Control - ovládejte svoje PC prímo z mobilu
Termik   
Pondělí, 26. duben 2004

Pripravujeme pro vás recenzi velmi zajímavého prográmku, pomocí kterého muzete ovládat svoje PC z P800/P900. Teste se...

(1 komentářů)

 
Agile Messenger nove (obnoveno)
Martin Vagner   
Neděle, 25. duben 2004
V dnesních dnech se objevila nová verze Agile pro P800 a P900 ve verzi 2.1.
Prinásí spoustu novinek a já vám ty hlavní popísu.
(0 komentářů)

 
Recenze Hry Russpack
Pavel Baluąek   
Pátek, 23. duben 2004
Russpack je stará ruská logická hra, která byla nedávno naprogramována v prostredí Mophun.(0 komentářů)

 
T630/Z600 - seznam vsech vydaných firmware
Martin Vagner   
Pátek, 23. duben 2004

Minule jsem popsal vsechny verze firmware na T610, nyní si popíseme i pro T630 a Z600.

(0 komentářů)

 
Ceský SE stále nemá K700 ani S700
Marek Hajn   
Pátek, 23. duben 2004
Dnes jsem se zucastnil jedné velmi zajímavé akce, na které mimo jiné prezentoval své produkty i Sony Ericsson...(0 komentářů)

 
Máte zaspinený datový konektor ?
fraghunter   
Středa, 21. duben 2004
Poku? máte problém pri pripojování (datového kabelu, príslusenství) z duvodu zanesení ...(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 251 252 253 254 255 256 Následující > Konec >>