" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Z600 - delsí zkusenosti
fraghunter   
Středa, 21. dubna 2004

Delsí zkusenosti s véckem Z600

(0 komentářů)

 
Prince of Persia The Sands of Time
Richard Kvasnicka   
Úterý, 20. dubna 2004
Velmi povedená hra na motiv legendárního prince z Persie(0 komentářů)

 
Na co se lidé pred koupí T610 nejvíce ptají.
Martin Kotátko   
Úterý, 20. dubna 2004
Sony Ericsson T610 bude mít brzo uz druhého nástupce. Pocítá se ze jeho cena pujde dolu. Mozná se i brzy bude doprodávat. Já jsem mel pred jeho koupí hodne ruzných otázek, na které mi nikdo neodpovedel. A práve to resí tento clánek.(0 komentářů)

 
Nový firmware pro T610: R6C005
Marek Hajn   
Pondělí, 19. dubna 2004
Svetlo sveta spatrila nové revize firmware pro SE T610, konkrétne R6C005. Více informací najdete v clánku...(0 komentářů)

 
Název webu je definitivní
Andy Butkaj   
Pondělí, 19. dubna 2004
Jiste jste si na nasem webu vsimli anketky, ve které se hlasovalo o definitivním názvu tohoto projektu o Sony Ericssonech. Hlasovali jste vy ctenári a vy jste také rozhodli. Chcete vedet, jak se bude jmenovat web, který navstevujete? Ctete dále...(0 komentářů)

 
Philips Camcoder - filmujte s P800/P900!!!
Tomáą Janouąek   
Pondělí, 19. dubna 2004
Na Internetu jsem nalezl velice sikovný program umoznující filmovat s telefony P800/P900.... Nejlepsí je, ze program je freeware..(2 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 251 252 253 254 255 256 Následující > Konec >>