" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
White Paper: SE K700 a SE Z1010
Marek Hajn   
Sobota, 17. duben 2004
Chcete znát presné technické parametry dlouho ocekávaného Sony Ericssonu Z1010 a novinky K700? V clánku najdete ke stazení White Paper k obema telefonum(1 komentářů)

 
Promente mobil v hlavolam
Martin Kotátko   
Sobota, 17. duben 2004
Sony Ericsson na WAPu nabízí povedenou hru vytvorenou na
platforme Mophun. Jedná se o virtuální verzi známého hlavolamu,
ve kterém je obrázek rozdelený na dílky. Je jimi nutno pohybovat dokud
obrázek neslozíte do puvodního stavu.(1 komentářů)

 
Sebrané info o Sony Ericssonu S700
Marek Hajn, David Louda   
Pátek, 16. duben 2004

 Ríkal jsem si, ze na ceském webu je informací o novince Sony Ericssonu po skrovnu. Ani ne tak co do objemu, ale co do cetnosti. Vydal jsem se tedy do zahranicí a sbíral odkazy na jiné zajímavé weby informující o S700.

(0 komentářů)

 
FMA: program pro správu telefonu Sony Ericsson
Martin Vagner   
Čtvrtek, 15. duben 2004
Pokud vlastníte mobilní telefon Sony Ericsson a k nemu príslusný datový kabel, IrDa nebo dnes hodne oblíbený Bluetooth adaptér, pak vás jiste napadlo jak synchronizovat telefonní seznam ci odesílat sms zprávy pomocí pocítace(0 komentářů)

 
Aktuální verze firmware Sony Ericssonu
Marek Hajn   
Čtvrtek, 15. duben 2004

Ze servisního fóra GSMobilu jsme prevzali aktuální verze firmware Sony Ericssonu a prinásíme vám je v tomto clánku.

(0 komentářů)

 
Starsí verze FM handsfree s T610/T630/Z600
Marek Hajn   
Čtvrtek, 15. duben 2004
Premýslíte o koupi handsfree s integrovaným FM rádiem? A nevíte které? Nebo snad myslíte, ze s T610/T630/Z600 funguje jen HPR-20? Není tomu tak...(1 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 251 252 253 254 255 256 Následující > Konec >>