" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
T610/T630/Z600 - ICQ v mobilu poprvé - cMessenger
Martin Vagner   
Čtvrtek, 15. duben 2004
Pouzíváte programy rychlé komunikace na vasem stolním pocítaci? Aplikace cMessenger vám je nabídne i ve vasí T610(0 komentářů)

 
Ceská lokalizace do Sony Ericssonu P900 zrejme nebude
Středa, 14. duben 2004
Ceské lokalizace pro Sony Ericsson P900 se jeho uzivatelé nejspís nedockají. Více se dozvíte v clánku.(2 komentářů)

 
!!! ICQ clenu realizacního týmu !!!
Marek Hajn   
Středa, 14. duben 2004
Do zobrazení realizacního týmu jsem pridal ICQ u vsech clenu, kterí jím disponují. Je to nejen pro ctenáre v prípade dotazu, ale také pro samotný realizacní tým a jednodussí komunikaci uvnitr týmu.(0 komentářů)

 
Tipy a Triky pro Sony Ericsson T610
Středa, 14. duben 2004
V clánku najdete zajímavé tipy a triky pro Sony Ericsson T610, které ve vetsine prípadu fungují i na T630 a Z600. Casem z tohoto clánku vytovríme sekci FAQ.(0 komentářů)

 
Remote P800: Smartphone prímo ve vasem PC
Marek Hajn   
Úterý, 13. duben 2004
Dostal se mi do rukou velmi zajímavý program, pomocí kterého muzete ovládat Sony Ericsson P800, a nejen ten, prímo z vaseho osobního pocítace. V clánku se dozvíte jak na to.(0 komentářů)

 
Sony Ericsson T610 s 2,9 MB pametí
Marek Hajn   
Úterý, 13. duben 2004
Vadí vám u T610 jen 2 MB volné pameti? Hledáte zpusob jak pamet zvetsit? Prekázejí vám preddefinované objekty? V tomto clánku se dozvíte jak pamet zvetsit a prekázejících objektu se nadobro zbavit.(1 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 251 252 253 254 255 256 Následující > Konec >>