" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Nástupce Sony Ericssonu XPERIA X10 Mini Pro se znovu objevuje - bude mít šanci?
Jozef Cmar   
Neděle, 3. duben 2011
Na internet uniklo kvarteto nových fotografií s nástupcem stávajícího modelu XPERIA X10 Mini Pro. Ten nabídl v dosud nevídaně malých rozměrech komplexní výbavu, kterou navíc podtrhuje hardwarová QWERTY klávesnice. Je ale potřeba posunout se kupředu a tak už netrpělivě očekáváme představení novinky. O úspěchu nástupce už ale tolik přesvědčený nejsem, trh se za ten rok vyvinul a ani vzhledově se mi nástupce zatím moc nelíbí...
(6 komentářů)

 
Videopohled na Sony Ericsson XPERIA Neo - první dojmy
Jozef Cmar   
Sobota, 2. duben 2011
Sony Ericsson XPERIA Neo je již pár dní v naší redakci a tak je na čase sepsat první dojmy s tímto telefonem. Ten nyní neustále testuji, aktuálně probíhá test baterie při přehrávání hudby, telefon hraje již přes deset hodin a baterie je přibližně na polovině. Dnes to ale bude skutečně o těch prvních dojmech, navíc se také podíváme na jedno video natočené právě Sony Ericssonem XPERIA Neo. Start prodeje se rychle blíží a rozhodně se máme na co těšit.
13~115.JPG 11~126.JPG 14~113.JPG 12~119.JPG
(0 komentářů)

 
Videopohled na Sony Ericsson Vivaz Pro - kdo a kdy jej nahradí?
Jozef Cmar   
Pátek, 1. duben 2011
Operační systém Symbian je sice stále ještě z pohledu absolutních čísel velmi úspěšným operačním systémem, na druhou stranu už ale snad každému je jasné, že jeho éra je pomalu na konci a možná už brzy budeme o těchto telefonech mluvit v minulém čase. Telefony s tímto operačním systémem dosud nabízí také Sony Ericsson a ve své kategorii patří mezi naprostou špičku. Příkladem může být třeba model Vivaz Pro, který nabízí komplexní nabídku funkcí a navíc také pohodlnou klávesnici.
45~31.JPG 46~31.JPG 41~40.JPG 48~28.JPG
(0 komentářů)

 
Sony Ericsson XPERIA Neo v redakci - fotogalerie toho nejočekávanějšího
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 31. březen 2011
Do redakce včera dorazil nový komunikátor Sony Ericsson - model XPERIA Neo a už dnes si můžete prohlédnout jeho fotogalerii. Telefon se mi moc líbí od první chvíle, rozměry jsou tak akorát, displej je velmi kvalitní a s telefonem se výborně pracuje. Ovládací prvky i konektory jsou dobře rozmístěny, konstrukce telefonu je velmi pevná. Zatím vše nasvědčuje tomu, že se Sony Ericssonu možná povedlo vyrobit skutečný prodejní hit. XPERIA Neo je úžasný telefon.
1~150.JPG 14~113.JPG 4~146.JPG 10~133.JPG
(4 komentářů)

 
Sony Ericsson XPERIA Arc díl čtvrtý - srovnání s X10
Jozef Cmar   
Středa, 30. březen 2011
Pomalu ale jistě se blížíme k recenzi Sony Ericssonu XPERIA Arc, dnes nás čeká poslední článek před samotnou recenzí. Konkrétně se podíváme na podrobnější srovnání tohoto telefonu s předchozím modelem XPERIA X10. Srovnání je o to zajímavější, že starší model dostane v polovině tohoto roku aktualizaci na stejný operační systém, jako nyní funguje právě v modelu XPERIA Arc. Souboj obou telefonů na trhu tak zdaleka nemusí být jednoznačný...
2~142.JPG 3~144.JPG 4~144.JPG 5~143.JPG
(1 komentářů)

 
Sony Ericsson Yendo - dotykový displej a dost (recenze)
Jozef Cmar   
Úterý, 29. březen 2011
Po pár dnech testování si dnes můžete přečíst recenzi nejmladšího člena v portfoliu společnosti Sony Ericsson. Model Yendo byl představený již v červnu loňského roku, na trh se ale dostal až nyní. Vzhledem k ceně nelze očekávat žádný super telefon a přístroj občas sklízí docela kritiku. Podle mého trochu neprávem, sice se nejedná o žádnou hvězdu, ale jeho pozice je naprosto jasná. Sony Ericsson Yendo míří na méně náročné uživatele a nepochybně také na mladší uživatele, kterým kromě povedeného vzhledu nabídne kvalitní konstrukci a pestrý výběr barevných krytů.
17~96.JPG 1~143.JPG 9~126.JPG 3~139.JPG
(1 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>