" />
GPS modul v telefonech Sony Ericsson - do auta, na turistiku i na geocaching | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 10. červen 2010
Už velmi dlouhou dobu je velká část telefonů Sony Ericsson bez otevřeného operačního systému vybavena integrovaným GPS modulem, díky kterému můžete přesně určit svoji polohu. Nabízí se hned několik možností, jak tohoto využít, dosud ale byl problémem především offline navigace do automobilu. Také to je ale už nyní vyřešené, pojďme se tedy podívat, jak se dá komplexně využít integrovaný GPS modul. Můžete jej využít k autonavigaci, v přírodě nebo třeba při provozování hry geocaching.
(1 komentářů)

 
Hlasová navigace zdarma pro telefony Sony Ericsson s integrovaným GPS modulem | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 18. květen 2010
Už dlouhou dobu disponuje velká část telefonů Sony Ericsson integrovaným GPS modulem. Ve většině případů se ale jedná o telefony bez otevřeného operačního systému, kde se GPS dá zdarma použít maximálně do přírody nebo na geocaching, rozhodně vám ale nenahradí autonavigaci. V dnešním článku si ale ukážeme, že hlasovou autonavigaci si může zdarma a legálně dopřát prakticky každý majitel telefonu Sony Ericsson s integrovaným GPS modulem. Zajímá vás jak?
(20 komentářů)

 
Co se stalo s programem Themes Creator? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 1. květen 2010
Program Themes Creator zná asi každý, kdo někdy přemýšlel o tom, jak pozměnit vzhled uživatelského prostředí u telefonu Sony Ericsson. V dobách největší slávy na našem webu přibývalo množství schémat, se snižujícím se zájmem o tyto telefony ale tvorba postupně ustávala. Podle současné situace neví ani Sony Ericsson sám, co se schémátky dál. Poslední oficiální verze je pět měsíců stará a nové modely nepodporuje, novější verze (která se na krátkou dobu objevila ke stažení a nové modely podporuje) byla brzy stažena. Co tedy bude se schémátky dál?
(8 komentářů)

 
Opera Mini 5 na telefonech Sony Ericsson - zasloužila by si být v základu (zkušenosti) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 5. duben 2010
Opera před několika týdny uvolnila finální verzi páté generace svého internetového prohlížeče určeného pro mobilní telefony disponující technologií Java - Operu Mini 5. Už betaverze programu se mi velmi líbily, finální verze kladné dojmy jen potvrzuje. Ne všichni uživatelé jsou sice se změnami v páté verzi spokojeni, já ale mez ty spokojené patřím a mrzí mě, že Sony Ericsson už dlouho ladí vlastní prohlížeč, místo aby využil kvalitnější a volně dostupné řešení.
(8 komentářů)

 
První pomoc v telefonech Sony Ericsson (recenze) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 19. únor 2010
Aplikace a hry na SEManii příliš často nerecenzujeme, po delší době jsem se ale rozhodl udělat malou výjimku. Dnes recenzovaný program je totiž velmi dobrou pomůckou, kterou můžete mít stále u sebe a díky které můžete někomu zachránit i život. Ne každý totiž umí poskytnout první pomoc (ačkoliv bych to sám měl umět, neumím), vhodná aplikace v telefonu vám ale v případě potřeby může alespoň trochu poradit.
(8 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 65