" />
Aplikace pro UIQ 3.0: Blogger - jak jednoduše na blog | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
OldřichMládek   
Čtvrtek, 20. březen 2008
Rádi bloggujete? Využíváte těchto služeb i ve vašem mobilním telefonu? Pokud máte telefon s operačním systémem UIQ 3.0, jistě hledáte nějakou aplikaci k tomuto určenou. V jednoduchosti je síla, a to je hlavní výhoda dnešní aplikace, aplikace Blogger.

Vyhledávací kolos Google nabízí službu blogů pod názvem Blogger. Od toho vychází název aplikace. Její používání je jednoduché, intuitivní a příjemné. Po instalaci Bloggeru do telefonu (ke stažení zde) stačí spustit a hned používat.

 

Vložte nadpis svého příspěvku, dále vyberte obrázek či fotografii, vepište jednoduchý komentář. Po stisknutí volby "Více" zvolte "Publish" a vyčkejte, než se příspěvek zpracuje, a poté odešle na server. Pokud odesíláte ze svého telefonu do blogu prvně, budete požádání o vytvoření nového, popřípadě přiřazení ke stávajícímu blogu. Následující příspěvky se budou přiřazovat automaticky. Pokud nechcete příliš přenášet data přes GPRS/UMTS, například z důvodu absence neomezeného datového tarifu, doporučuji připojení přes WiFi. Tedy pokud máte telefon s jeho podporou (P990i, P1i, W960i, G900) a v dosahu signál.

 

Po uložení příspěvku na web vám přijde SMS zpráva o úspěšném nahrátí s odkazem na jeho prohlédnutí. Velice užitečné. Následuje náhled přímo v internetovém prohlížeči telefonu.

  

Aplikace Blogger je zdarma, jednoduchá, účelná i užitečná. Pouze zamrzí nemožnost editování předchozích příspěvků, což by se někdy hodilo. Příště si představíme aplikaci ShoZu na blogování.

Nahlédnout můžete na můj Blog mladek.blogspot.com

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: kazmria Datum: 2011-05-10 11:17:09
vao...aká dobrá aplikácia..neviem kto to vymyslel ale myslel na mňa :P
Autor: YAMATO Datum: 2008-03-20 23:33:25
Tahle aplikace má, z mého pohledu, jednu chybu...nelze ji použít na textové blogování. Tedy přesněji...ono to jde, není problém v třeba DocumentToGo napsat text, přenést ho do aplikace a odeslat...ale pak, na blogu, má ten text úplně jiné formátování, než přímo tam psané články. A vypadá to fakt hnusně...a na takovým drsným blogu, jako mám já, to musí vypadat pěkně :grin  
http://yamato-san.blogspot.com/

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >