" />

Forum

Bezdrátový displej Sony Ericsson Liveview se dočkal slíbené aktualizace | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pátek, 28. leden 2011
Sony Ericsson v prosinci loňského roku slíbil, že tento měsíc uvolní aktualizaci softwaru pro svůj bezdrátový displej Liveview. Nakonec slib dodržel, podobně jako u jiných produktů ale čekal s uvolněním co možná nejdéle. Ačkoliv je Liveview pouze zajímavé příslušenství a nejedná se o klíčový produkt společnosti, nechtělo by to i tady uvolňovat aktualizace trochu zodpovědněji? Těžko pak nezaujatý člověk může věřit frázím o tom, že se výrobce z předchozích chyb poučil...
0~3.JPG 11~117.JPG 12~111.JPG 2~130.JPG


Sony Ericsson po měsíčním čekání včera i pro Českou republiku uvolnil možnost aktualizovat firmware v zařízení Liveview pomocí aktualizační služby SEUS. Současně s tím také uvolnil nový firmware pro Liveview a samozřejmě jsem nemohl jinak, než instalaci nového firmwaru vyzkoušet. Vše je velmi jednoduché a rychlé, samotný firmware má jen něco málo přes 2 MB a jeho stažení je přes rychlé připojení téměř okamžité. Po připojení vypnutého Liveview pomocí kabelu je třeba nejprve stisknout tlačítko v pravém horním rohu a po chvíli přidat také to v levém horním rohu. Začne probíhat instalace ovladačů a po jejím dokončení vás SEUS vyzve k puštění obou tlačítka a proběhne samotná aktualizace, která trvá přibližně dvě minuty. Po jejím dokončení a odpojení od počítače je Liveview okamžitě připraveno k provozu. Zatím je příliš brzy na nějaké hodnocení nového firmwaru, očekává se ale především zvýšení stability zařízení jako celku a také delší výdrž. V některých situacích by se pak rozhodně hodilo rychlejší ovládání, občas je totiž rychlejší vytáhnout telefon z kapsy a požadovaný úkon udělat přímo na něm. Doufám ale, že podpora pro Liveview bude dále pokračovat a dočkáme se dalších opravných balíčků, které dále vylepší vlastnosti tohoto povedeného displeje.

O bezdrátovém displeji Sony Ericsson Liveview můžete diskutovat na našem fóru tady

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: partner Datum: 2011-02-11 09:40:41
jo to jsem si ani nevšiml, že takováhle věcička již existuje :D skvělý :grin
Autor: SE_HELP Datum: 2011-02-04 16:41:25
Ahoj bradley. 
LiveView sa dá použiť s každým Androidom od 2.1
Autor: bradley Datum: 2011-02-03 16:50:43
Já bych se chtěl zeptat, jestli něco jako liveview existuje i na jiné telefony, nebo respektivě k jakým telefonům se dá použít? Jen SE, nebo všechny adnroidy?
Autor: MischeLL Datum: 2011-01-30 22:29:56
Můžu jen závidět. Můj LiveView asi po 5 minutách "umřel". Snad na nový nebudu čekat moc dlouho :sigh
Autor: Joza Datum: 2011-01-28 18:00:03
ty ukáže až několik dní používání a zkušenosti mé i ostatních
Autor: ObSCurE ScarEcrOw Datum: 2011-01-28 17:05:55
změny?

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >