" />
Sony Ericsson Nozomi - první telefon nové generace se představuje | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 6. listopad 2011
Letošní portfolio společnosti Sony Ericsson je na trhu a je dost možné, že se jedná o poslední kompletní portfolio pod hlavičkou Sony Ericssonu. Naše pozornost se pomalu zaměřuje na příští rok. Náš oblíbený výrobce (ať už to bude ten s přídomkem Ericsson nebo bez něj) se v něm zaměří výhradně na komunikátory s Androidem a uvede také své první dvoujádrové telefony. Jedním z nich bude i model s kódovým označením Nozomi.
(7 komentářů)

 
SEMania uvádí vlastní Timescape widget pro naše fórum | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 4. listopad 2011
Před několika týdny jsem se na našem fóru zmínil o začátku vývoje vlastního pluginu pro aplikaci Timescape. Ta je v telefonech Sony Ericsson řady XPERIA letošního roku již velmi dobrým a funkčním doplňkem a právě toto bylo na začátku myšlenky, že by si vlastní plugin zasloužilo i naše fórum. Stačilo najít schopného vývojáře, vyzkoušet přibližně pět testovacích verzí a dnes vám s radostí mohu představit finální verzi aplikace, kterou najdete již i na Android Marketu.
(4 komentářů)

 
T-Mobile nabízí ve své 3G síti technologii HD Voice, ale pouze pro nové telefony Sony Ericsson | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 3. listopad 2011

Málokdy se v posledních letch podařilo, aby byl Sony Ericsson obecně v něčem první, tedy pokud jsme vynechali počítání od konce. Tentokrát se ale ve spolupráci s českou pobočkou T-Mobile vytáhnul a tento operátor spustil ve své 3G síti volání se službou HD Voice. Podporovány jsou prozatím pouze Sony Ericssony řady XPERIA z letošního roku. Docela se těším na reálný test, zdali bude kvalita zvuku skutečně podstatně vyšší.

(0 komentářů)

 
Navigon v novém kabátě - když nový neznamená lepší | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 1. listopad 2011
Navigon patří k nejkvalitnějším aplikacím současnosti a po delší době představil úplně novou verzi, která se po funkční stránce od té předchozí příliš neliší, nabízí ale hodně inovovaný vzhled. Ikony v menu jsou poloprůhledný a celý layout je pojat velmi moderně, na současnou dobu až netradičně. Nejsem si ale jistý, jestli to bude výrobci k úspěchu stačit.
(3 komentářů)

 
Pro Sony Ericsson XPERIA Play jsou dostupné nové (a kvalitní) hry zdarma | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 31. říjen 2011
Sony Ericsson XPERIA Play je již půl roku na trhu a co je potěšující, stále se rozšiřuje portfolio her určených pro tento telefon. Dosud ale platilo, že kvalitních her zdarma nebylo mnoho, jednalo se pouze o pár titulů, jako třeba Asphalt Urban 6 nebo legendární Crash Bandicoot. Od začátku prodeje telefonů se nabídka příliš nezměnila, v posledních týdnech ale přibylo několik plných verzí nových her, které si pro Sony Ericsson XPERIA Play můžete stáhnout zdarma a rozhodně stojí za to.
(3 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 10 - 18 z 330