" />
Sony Ericsson + Foursquare = sledujte tenis sociálně | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 31. říjen 2010
Společnost Sony Ericsson je dlouhodobě velmi aktivní v podpoře profesionálního tenisu a tak asi nikoho nepřekvapí, že se toto partnerství stále prohlubuje. Hitem posledních let jsou navíc sociální sítě, společnost proto neváhala a počínaje posledním turnajem WTA letošního roku budou moci návštěvníci využívat Foursquare pro zjištění různých zajímavých novinek.
(1 komentářů)

 
PlayStationPhone konečně na obzoru? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 29. říjen 2010
Mluví se o něm už roky a spekulace o něm stále neberou konce. Podle všeho ale už brzy spekulace definitivně skončí a dočkáme se představení celé nové produktové řady společnosti Sony Ericsson. Tajemně tady nemluvím o ničem jiném, než o zařízení s výmluvným názvem PlayStationPhone. Příští rok konečně nadejte jeho chvíle.
(7 komentářů)

 
Novinky v operačním systému Android 2.1 pro Sony Ericsson X10 na oficiálním videu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 28. říjen 2010
Do oficiálního uvolnění nové verze operačního systému Android pro komunikátory Sony Ericssson už možná chybí pouze hodiny (minimálně pokud se týká modelu X10), přitom konec měsíce se blíží závratnou rychlostí a společnost si s trpělivostí uživatelů skutečně pořádně pohrává. Na poslední chvíli se na webu YouTube objevilo také oficiální video s pěkným přehledem změn, které nás v nové verzi čekají.
(13 komentářů)

 
Turistická navigace TrekBuddy povýšila na verzi 1.0.0 - začíní nová éra nejlepší aplikace vůbec | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 24. říjen 2010
Ať už jsem používal v minulých letech jakýkoliv telefon s jakýmkoliv operačním systémem, měli tyto telefony společnou jednu věc. Byla v nich nainstalována turistická navigace TrekBuddy, což je aplikace, kterou osobně považuji za vůbec nejlepší svého druhu. Po několika letech vývoje se nyní dostala do verze 1.0.0, kterou jsem hned nainstaloval do obou telefonů, které u sebe nosím a aktivně používám. Touto cestou smekám před autorem, svůj výtvor stále nabízí zdarma.
(1 komentářů)

 
Sony Ericsson X10 získá nový operační systém - konečně | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 23. říjen 2010
Po mnoha měsících čekání a několika slibech od našeho oblíbeného výrobce se vlajková loď společnosti Sony Ericsson, model XPERIA X10, konečně dočká aktualizace svého operačního systému na verzi 2.1. Tento krok jsme již delší dobu očekávali skutečně netrpělivě, neboť konkurenti již tuto verzi operačního systému delší dobu nabízí a co více, postupně přechází na verzi 2.2. Sony Ericsson tak zatím konkurenci nedohnal, aspoň ale v tomto směru o něco snížil její náskok.
(2 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 100 - 108 z 330