" />
Finanční výsledky Sony Ericssonu za třetí čtvrtletí jsou venku | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 17. říjen 2011
Sony Ericsson během pátku zveřejnil svoje finanční výsledky za třetí čtvrtletí tohoto roku a ačkoliv společnost se nestala ziskovou, dají se v tiskové zprávě najít pozitivní informace a osobně jsem nyní optimistou. Poslední čtvrtletí by již mělo být o něčem jiném a společnost se dle mého jistě výrazně dostane do černých čísel.
(1 komentářů)

 
Nová verze OfficeSuite Pro pro Sony Ericsson XPERIA Pro | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 16. říjen 2011
Sony Ericsson XPERIA Pro se zatím prodává jen pár dní, už z výroby ale dostal nový Android 2.3.4, takže můžete využívat veškeré funkce, které tento skvělý smartphone nabízí. Kromě jiného v něm najdete také plnou verzi OfficeSuite Pro a celkem náhodou jsem zjistil, že je k dispozici výrazně vylepšená verze (než která je defaultně v telefonu), která se dá bezplatně stáhnout přímo z telefonu.
(0 komentářů)

 
Chystáme vlastní Timescape plugin pro telefony XPERIA | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 15. říjen 2011
Po dlouhé době jsem na nějakém telefonu Sony Ericsson opět začal používat aplikaci Timescape a musím uznat, že od svého představení v modelu XPERIA X10 ušla veliký kus cesty a to jak co do rychlosti a ovladatelnosti, tak také co do počtu různých rozšíření. V nejbližších dnech k nim přibude jedno další - svůj vlastní Timescape plugin získá také naše diskuzní fórum na SEManii a já jsem rád, že budeme moci vám čtenářům přinést něco nového.
(1 komentářů)

 
V pátek oznámí společnost Sony Ericsson své finanční výsledky za třetí čtvrtletí - jak to vidíte vy? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 13. říjen 2011
Už jen pár dní nás dělí od vyhlášení finančních výsledků společnosti Sony Ericsson za třetí čtvrtletí tohoto roku. Výrobce se v minulých měsících pohyboval ve ztrátě, nyní už ale má na trhu téměř kompletní portfolio tohoto roku. Dost telefonů se ale do prodeje dostalo až v posledních týdnech, takže výsledky třetího kvartálu nestihly ovlivnit. Těžko tedy odhadovat, co nás v pátek čeká a jestli se společnost opět dostane do černých čísel.
(0 komentářů)

 
CyanogenMod 7.1 oficiálně uvolněný a to i pro XPERIE od Sony Ericssonu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 11. říjen 2011
Nedávno potěšila všechny fanoušky telefonů Sony Ericsson zpráva, podle které se komunikátory tohoto výrobce měly v brzké době oficiálně dočkat podpory ze strany týmu Cyanogen. Odemknutí bootloaderu zkrátka přilákalo dostatečně početnou komunitu vývojářů a počínaje dneškem si můžete na svých telefonech užívat plody jejich práce. Došlo totiž k uvolnění nové verze Cyanogen 7.1 a ta už s sebou přináší podporu také pro naše telefony.
(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 330