" />
Jak na root telefonů Sony Ericsson s Androidem 2.3.4 (návod) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 29. září 2011
Většina telefonů Sony Ericsson představených v roce 2011, které využívají operační systém Android, se v předchozích dnech trochu předčasně dočkala očekávané aktualizace na operační systém Android 2.3.4, který s sebou přináší několik zajímavých inovací. Těm už jsme se ale věnovali dost, v dnešním návodu si tedy ukážeme, jak na těchto telefonech zprovoznit root.
(0 komentářů)

 
Sony Ericsson předčasně uvolňuje Android 2.3.4 pro své telefony - podívejte se na novinky na videu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 20. září 2011
Sony Ericsson dnes oficiálně začal uvolňovat nový operační systém Android 2.34 pro svoje chytré telefony a začal u modelu XPERIA Neo, na který už jsme nový firmware nainstalovali a tak vám hned dnes mžeme přinést naše dojmy z testování. Změn není moc, ale některé z nich určitě potěší. Nechybí ani několik nových ikon v menu - co byste řekli na 3D fotoaparát?
(1 komentářů)

 
Aplikace Power Safe - šetříme energii v telefonech XPERIA | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 19. září 2011
Do naší redakce před týdnem dorazil Sony Ericsson XPERIA Ray a podle očekávání zaujal především svým atraktivním vzhledem a také velmi jemným displejem, který je logickým výsledkem kombinace vysokého rozlišení a relativně malých fyzických rozměrů displeje. Použitý operační systém ničím nepřekvapí a vzhledem ke stejné verzi firmwaru, jako najdeme v současnosti u všech ostatních novinek, nepřekvapí veliká vzájemná podobnost všech telefonů. Sony Ericsson XPERIA Ray si ale přeci jen připravila nějaký bonus, který si ale díky nám můžete dopřát i ve svém telefonu - aplikaci Power Safe mode.
(0 komentářů)

 
Ice Cream Sandwich se dostane do komunikátorů Sony Ericsson roku 2011 | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 10. září 2011
Pomalu jsou pryč časy, kdy jsme na aktualizaci operačního systému v podání společnosti Sony Ericsson museli čekat dlouhé měsíce a často navíc bez jistoty, jestli se vůbec něčeho nového dočkáme. Již v loňském roce ale náš oblíbený výrobce uzavřel smlouvu s autorem operačního systému Android, společností Google, a toto již nyní nese své ovoce. Do telefonů z letošního roku tedy téměř jistě dorazí také nová generace operačního systému Android - verze Ice Cream Sandwich.
(0 komentářů)

 
Sony Ericsson tichosti představil model Neo V - toto jsme si nedomluvili | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 27. srpen 2011
Sony Ericsson včera představil další komunikátor s operačním systémem Android, tentokrát se ale nejedná o žádnou revoluci. Jak už totiž plyne z názvu telefonu, nový model Neo V vznikl pouze drobnou úpravou současného modelu Neo a zaútočit by měl pomocí bílé barvy a nižší ceny. Nejsem si ale jistý, zdali toto je správná cesta.
(6 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 28 - 36 z 330