" />
Všchny nové komunikátory Sony Ericsson dostávají nové funkce a my jsme na XDA u toho | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 14. srpen 2011
Na náš trh se pomalu dostávají další a další komunikátory Sony Ericsson s operačním systémem Android. V tuto chvíli již velmi netrpělivě očekáváme dvojici modelů XPERIA Mini a XPERIA Mini Pro (pozor, neplést s předchozí generací těchto telefonů, kde v názvu navíc najdete označení X10), přičemž druhý jmenovaný už pár dní je v redakci. Tentokrát ale nečekám, co se na XDA objeví, ale sám jsem se zapojil do úprav a díky nim mám asi jako jeden z prvních na světě root ve svém novém Sony Ericssonu XPERIA Mini Pro.
(0 komentářů)

 
Vybíráme termín dalšího srazu SEManie - oslavte s námi kulaté narozeniny výrobce | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 10. srpen 2011
Po delší době opět chystáme nový sraz SEManie a na vás je vybrat datum a místo konání. Jelikož výrobce už brzy oslaví deset let své existence, bude rozhodně co slavit. Na trh se navíc dostává v této době hned několik nových telefonů a některé se jistě na srazu objeví. Využijte možnosti poznat lidi s podobným zájmem.
(3 komentářů)

 
Zamknutí bootloaderu je jednoduché - nebojte se upravovat telefony, o záruku nepřijdete | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 6. srpen 2011
Sony Ericsson už dlouhou dobu umožňuje odemknout u svých telefonů bootloader, minimálně na našem fóru ale tuto možnost zatím moc uživatelů nevyužívá. Spousta lidí má pravděpodobně strach ze ztráty záruky. Pokud totiž telefon s odemknutým bootloaderem připojíte k aktualizační službě SEUS, telefon to pozná a přicházíte o záruku. My si ale v dnešním návodu ukážeme, jak lze bootloader opět zamknout.
(0 komentářů)

 
Nový firmware 4.0.A.2.368 pro modely Arc a Neo je venku a přináší příjemné novinky | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 3. srpen 2011
Sony Ericsson začal tento měsíc postupně uvolňovat nový firmware pro svoje komunikátory XPERIA Arc a XPERIA Neo. Tentokrát se netěšte na novější operační systém Android, přesto aktualizaci vřele doporučuji. Změn je totiž spousta a všechny jsou velmi příjemné, přibývají nové funkce a rychlost telefonu se také zvýšila. Sám jsem už aktualizaci nainstaloval do obou výše zmíněných telefonů a jsem více než spokojený.
(6 komentářů)

 
Nový operační systém pro Sony Ericsson XPERIA X10 je oficiálně venku | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 29. červenec 2011
Sony Ericsson dnes oficiálně začal uvolňovat dlouho očekávaný operační systém Android 2.3.3 Gingerbread pro svůj starší komunikátor XPERIA X10. Původně neměla tato aktualizace vůbec spatřit světlo světa, veliký nesouhlas fanoušků ale donutil výrobce změnit své rozhodnutí a majitelé X10 si tak budou moci naplno využívat všech výhod, které nový operační systém nabízí. Současně s tím začíná XPERIA X10 doslova žít svůj druhý život, který by měl být úspěšnější, než ten první.
(12 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 330