" />
Telefony Sony Ericsson výrazně zlevňují | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 7. červenec 2011
Očekávaný příchod některých novinek se výrazně projevuje na cenách současných telefonů Sony Ericsson. Velmi výhodně tak v současnosti koupíte jak některé chytré telefony představené v loňském roce, tak třeba modely Elm a Hazel bez otevřeného operačního systému. Výrazně levněji pořídíte také Sony Ericsson XPERIA Play.
(2 komentářů)

 
Sony Ericsson XPERIA Duo - první dvoujádro na cestě? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 26. červen 2011
Sony Ericsson zatím dvoujádrové telefony na trh jako jediný z větších výrobců neuvedl, v zákulisí se už ale alespoň spekuluje o první modelu, který by měl toto vylepšení nabídnout. Podobně jako u jiných nových telefonů si výrobce moc nelámal hlavu s názvem, novinka by se měla jmenovat jednoduše - XPERIA Duo. Výrobce si název Duo již dokonce nechal patentovat.
(3 komentářů)

 
Objevují se první videa s oficiální verzí Androidu Gingerbread pro model XPERIA X10 | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 21. červen 2011
Již jen několik málo týdnů nás dělí od uvolnění dlouho očekávané aktualizace, která posune Sony Ericsson XPERIA X10 z pohledu podpory ze strany výrobce ze dna až na naprostý vrchol. Už brzy se totiž dočkáme oficiální aktualizace na nový operační systém Gingerbread, na kterou tak dlouho čekáme. Objevují se první videa zachycující téměř finální verzi systému.
(4 komentářů)

 
Nový firmware pro Sony Ericssony roku 2010 s Androidem je k dispozici | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 31. květen 2011
Sony Ericsson trochu neočekávaně v těchto dnech začal uvolňovat nový firmware pro první generaci komunikátorů s operačním systémem Android, tedy pro modely XPERIA X10, X10 Mini, X10 Mini Pro a X8. Změn sice není moc, na druhou stranu se jedná o dostatečně kvalitní firmware, což potvrzují ohlasy na internetu. Zlepšila se rychlost telefonů a také výdrž, která bývá slabým místem většiny telefonů s tímto operačním systémem.
(7 komentářů)

 
WotanServer slaví narozeniny a je k dispozici zdarma | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 28. květen 2011
Už mnoho let funguje služba WotanServer, která vám z pohodlí domova umožňuje upravovat si vaše telefony Sony Ericsson. Při příležitosti pátých narozenin jsou nyní všechny úpravy zdarma, proto neváhejte a vyzkoušejte. Můžete si například decustomizovat svoje telefony nebo si třeba opravit ty pokažené, které se vám nechce dávat do servisu.
(3 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 330