" />
Sony Ericsson ST18i se pomalu představuje | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 14. květen 2011
Jen pár dní po představení dvojice nových telefonů se na internetu objevují fotografie dalšího neznámého telefonu. Tak úplně neznámý ale není, jeho kódové označení je ST18i a na první pohled rozhodně nevypadá špatně. Na Sony Ericsson je ale nezvykle vysoký a relativně úzký. Výbava ale bude opět výborná, otázkou zůstává pouze představení telefonu a také jeho následná dostupnost.
(2 komentářů)

 
Sony Ericsson představil nový Walkman WT18i, který je určený pouze pro Čínu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 8. květen 2011
Sony Ericsson v posledních dnech představil hned několik nových telefonů, přičemž na našem webu jste si mohli přečíst no nových modelech XPERIA Mini a také obměněné verzi s klávesnicí XPERIA Mini Pro. Nejedná se ale o jediné dva představené telefony, Sony Ericsson v naprosté tichosti navíc přestavil také model WT18i. Ten se ale bude prodávat jen v Číně.
(3 komentářů)

 
Root je již dostupný pro nové telefony | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 8. květen 2011
Podle očekávání se krátce po odemknutí bootloaderu objevila možnost rootu pro všechny nové telefony Sony Ericsson s operačním systémem Android. Musela se ale přehrávat celá ROM, což není zrovna pohodlné. Naštěstí komunita nezahálí a root je již dostupný ve formě jediné aplikace, kterou stačí zkopírovat do telefonu, nainstalovat a spustit.
(0 komentářů)

 
Sony Ericsson na prodej? Tady jsou důvody proti tomuto kroku | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 24. duben 2011
Na internetu se v minulých dnech začala šířit informace o tom, kterak Sony Ericsson údajně hledá kupce a zájem mají investoři z Číny. Informace pochází od Eldara Murtazina, redaktora webu Mobile-review.com, který má často exkluzivní přístup k telefonům i informacím. Tentokrát ale jeho zprávě nevěřím a v dnešním krátkém článků shrnu hlavní důvody proti tomuto kroku. Nevydělala by na nich totiž ani jedna strana...
(3 komentářů)

 
Sony Ericsson si upravil Android Market - je to změna k lepšímu? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 15. duben 2011
Sony Ericsson postupně začal pro své telefony uvolňovat aktualizaci Android Marketu, díky které se podle svých slov stal prvním výrobcem, který na Marketu nabízí vlastní sekci. V praxi to vypadá tak, že složka My Apps se přesunula do kontextové nabídky a její místo nyní zabírá složka s výmluvným názvem Sony Ericsson. Obsah je ale zatím spíše slabota...
(1 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 55 - 63 z 330