" />
Sony Ericsson XPERIA Play se již v zahraničí prodává a k dispozici je spousta her | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 3. duben 2011
Sony Ericsson dodržel slovo a ještě v měsíci březnu začal prodávat jeden z nejočekávanějších telefonů poslední doby, téměř jistě ale nejočekávanější a nejdiskutovanější Sony Ericsson všech dob - Sony Ericsson XPERIA Playm aneb historicky první Play Station Phone. Představení tohoto telefonu ukončilo mnohaleté spekulace o podobě tohoto přístroje. Nyní je konečně na trhu a bude bojovat o své místo na slunci. Kvalitní tituly mu k tomu jistě pomohou.
(0 komentářů)

 
Bootloader u modelu X10 prolomený - náhoda nebo záměr? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 2. duben 2011
V posledních týdnech se toho kolem Sony Ericssonu událo spoustu a jako by toho nebylo málo, na XDA se včera objevila informace o tom, že byl konečně téměř po roce prolomený bootloader u Sony Ericssonu XPERIA X10. Stalo se tak jen pár dní poté, co výrobce oznámil uvolnění nového Androidu právě pro X10 a také odemknutí bootloaderu u nových modelů. Je toto načasování pouze náhodné?
(1 komentářů)

 
Sony Ericsson odemkne u nových telefonů bootloader - zázraky se dějí | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 31. březen 2011
Sony Ericsson se mění a důkazy o tom přichází v poslední době mnohem častěji, než jsem byl zvyklý. Poslední pochybovače velmi překvapila zpráva, podle které Sony Ericsson u nových modelů odemkne tzv. bootloader. Připomeňme si, že po stránce zabezpečení dosud patřily komunikátory Sony Ericsson k těm nejlépe střeženým telefonům...
(11 komentářů)

 
Sony Ericsson XPERIA Play je podporována na SEUSu - start prodeje je téměř zde | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 26. březen 2011
Novinky roku 2011 pomalu směřují na světové trhy a jeden z důkazů nám o tom nyní poskytla také aktualizační služba SEUS. Zde se v posledních dnech objevila podpora pro model Play, start prodeje je tedy otázkou pár dní. Už nějakou dobu v redakci testujeme vlajkovou loď výrobce - model XPERIA Arc, navíc už do redakce směřuje také XPERIA Neo.
(0 komentářů)

 
Zemětřesení v Japonsku možná zpomalí příchod některých novinek | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 20. březen 2011
Zemětřesení v Japonsku je pro lidi zde žijící velikou tragédií, radost ale neudělá ani zde působícím firmám, pro které jsou pokračující otřesy půdy velikým problémem. Sony Ericsson před pár dny informoval o tom, že zemětřesení možná zpomalí příchod některých novinek na trh, současně ale informoval také o tom, že žádný z jeho zaměstnanců v Japonsku nebyl zraněn.
(1 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 330