" />
Rozbalování Sony Ericssonu XPERIE Arc - začátek prodeje se blíží | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 6. březen 2011
Jako první se na trhu z novinek roku 2011 objeví Sony Ericsson XPERIA Arc a start prodeje už se počítá maximálně na týdny. Na internetu si už nyní můžete prohlédnout videa s rozbalováním tohoto telefonu, přičemž se jedná o standardní balení připravené k prodeji, start telefonu je tedy na spadnutí. Zatím to vypadá, že přímo v základním balení bude chybět HDMI kabel, což je při ceně telefonu a jeho určení docela veliká škoda.
(7 komentářů)

 
Stáhněte si defaultní launcher ze Sony Ericssonu XPERIA Arc | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 5. březen 2011
Novinky ze světa komunikátorů s Androidem se pomalu chystají na trh, některé vymoženosti z nových modelů si už ale do telefonu můžeme dát nyní. Na internetu se objevil defaultní launcher z modelu XPERIA Arc, který se nejvíce hodí na současný model X10, vyloženě ostudu ale neudělá i na malých modelech X10 Mini (Pro), ačkoliv pro tyto telefony najdete na internetu i kvalitnější volně dostupné alternativy. Pokud vám nestačí jen launcher, můžete si již také stáhnout kompletní ROM z modelu Arc pro váš Sony Ericsson XPERIA X10.
(10 komentářů)

 
SPB Mobile Shell 5.0 míří do telefonů s Androidem - bude to revoluce? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 27. únor 2011
Ještě před několika lety patřila aplikace SPB Mobile Shell k nezbytnostem, pokud jste ve svém telefonu chtěli mít pěkné a přehledné uživatelské prostředí. V posledních dvou třech letech se ale v tomto směru událo mnoho nového a původní generace SPB už nenabízela moc výhod proti konkurenci. Autoři tedy již loni začali velmi aktivně vyvíjet novou generaci SPB Mobile Shell, která získala označení 5.0 a která se už pomalu chystá na trh. Bude mít šanci v době, kdy je tady pro telefony s Androidem spousta kvalitních alternativ, telefony s Windows Phone 7 nejsou podporovány a komunikátory s Windows Mobile jsou minulostí a málokdo do nich bude více investovat? Sám jsem velmi zvědavý.
(6 komentářů)

 
Sony Ericsson XPERIA Neo se na trhu objeví brzy a navíc v nabídce O2 | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 26. únor 2011
Sony Ericsson se svými novinkami zatím sklízí solidní mediální úspěch a výrobce z toho evidentně chce pro sebe vytěžit maximum. Ačkoliv nepředstavil žádný revoluční telefon, všechny přístroje patří k nejlepším telefonům současnosti a pokud budou včas a za příznivu cenu, konkurenci pořádně zatopí. Už velmi brzy by se na trhu měl objevit model XPERIA Neo a je dobré vědět, že ani naši operátoři nebudou novinky ignorovat. Právě model Neo do své nabídky zařadí O2.
(0 komentářů)

 
Dotykový telefon Sony Ericsson co nejlevněji? Yendo přichází na trh | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 25. únor 2011
Ačkoliv byly okamžiky, kdy už jsem tomu ani nevěřil, Sony Ericsson Yendo se nakonec konečně dostává na trh. Tento telefon byl představený už v červnu roku 2010 a přestože po funkční stránce nepřináší žádnou revoluci, na trh vstupuje až nyní. Jedná se o první plně dotykový telefon Sony Ericsson bez otevřeného operačního systému, i tak ale vývoj tohoto přístroje trval strašně dlouho a pokud měl přístroj nějakou šanci, o větší část již přišel. Aspoň potěší výhodná cena...
(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 330