" />
Videopohled na Sony Ericsson XPERIA Play | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 29. leden 2011
Sony Ericsson oficiálně dlouho očekávaný PSP telefon stále nepředstavil, web Engadget už ale publikoval dostatečně obsáhlý první pohled na nefinální verzi přístroje a nechybí ani dostatečně dlouhé video. Vypadá to, že se letos máme na co těšit a společnost definitivně opouští místo ve stínu. Pokud navíc zvážíme, že mateřská společnost Sony představila novou generaci herní konzole PSP, máme se skutečně na co těšit.
(30 komentářů)

 
Sony Ericsson prospal druhou polovinu roku 2010, zůstal ale ziskový | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 24. leden 2011
Společnost Sony Ericsson před pár dny oznámila své finanční výsledky za poslední čtvrtinu roku 2010 a ačkoliv prakticky od léta nepředstavila a na trh neuvedla žádný výraznější produkt, stále se dokázala udržet v zisku. Důvod k jásotu to ale při podrobnějším pohledu rozhodně není, zisk je relativně nízký a dá se předpokládat, že v tomto čtvrtletí se dále sníží, neb stále čekáme na uvedení nových modelů na trh a těm stávajícím dochází dech.
(9 komentářů)

 
Dualtouch dorazil do Sony Ericssonu XPERIA X10 | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 20. leden 2011
Ačkoliv to původně neměl displej Sny Ericssonu XPERIA X10 vůbec umožňovat, nakonec to přeci jen nějak šlo. O čem tady tak záhadně mluvím? Mluvím o podpoře multitouch, tedy o rozeznání (a samozřejmě zpracování) více dotyků na displeji současně. Sony Ericsson začal postupně uvolňovat aktualizaci, která tuto funkci nabízí. Ačkoliv to není úplně dokonalé, je to pro majitele X10 potěšující zpráva, kterých v poslední době navíc moc nebylo.
(5 komentářů)

 
Startuje CES - dočkáme se prvních telefonů Sony Ericsson v novém roce už nyní? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 5. leden 2011
Pomalu startuje veletrh spotřební elektroniky CES a dle různých (neověřených) informací bychom si možná už zítra mohli prohlížet nově představené telefony Sony Ericsson. Dle plakátu, který najdeme přímo v dějišti konání veletrhu, bychom se mohli dočkat oficiálního představení modelu Anzu, spekuluje se také o telefonech s Windows Phone 7. Sám jsem zvědav, čeho se dočkáme už nyní a co si výrobce schová až na MWC do Barcelony za měsíc.
(3 komentářů)

 
Sony Ericsson Zeus (aneb PSP telefon) se objevuje na dalších fotografiích | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 5. leden 2011
Ať už jste věřili nebo nevěřili předcházejícím fotografiím PSP telefonu, na internetu se stále objevují další a tak se nebojím říci, že od oficiálního představení nás v nejhorším případě dělí týdny, v nejlepším případě pouhé hodiny. V nejbližších hodinách totiž startuje veletrh CES a na tomto místě bude mít tiskovou konferenci také Sony Ericsson.
(1 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 330