" />
Před půl rokem byl představen Sony Ericsson Yendo - propadák na obzoru? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 5. prosinec 2010
Už za pár dní to bude přesně půl roku od chvíle, co Sony Ericsson představil model Yendo. Levný a na pohled pěkný dotykový telefon měl rozhodně šanci na úspěch, ale jak asi tušíte, všechno není tak úplně v pořádku. Ani po půl roce se totiž telefon nedostal na trh a i kdyby se to do pár dní změnilo, Yendo už nestihne vánoční trhy. O tom, že telefon mezitím morálně docela zastaral už ani raději nemluvím. Vrací se nám staré pořádky, kdy se na telefon nečekalo méně než šest měsíců?
(3 komentářů)

 
Sony Ericsson XPERIA X8 získal nový operační systém Android | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 4. prosinec 2010
Sony Ericsson XPERIA X8 se na náš trh dostal jako poslední, v oficiálním prodeji mimo Vodafone dokonce ještě v současnosti absentuje. Červený operátor totiž získal výhradní postavení na prodej tohoto telefonu až do letošních Vánoc, teprve poté se setkáme s tímto telefonem i přes jiné distribuční kanály. Co ale majitele a případné zájemce určitě potěší je fakt, že už je několik dní venku nový operační systém Android 2.1 pro tento telefon.
(2 komentářů)

 
Zítra se v Brně uskuteční další sraz našeho webu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 25. listopad 2010
Po půl roce se zítra opět uskuteční další sraz našeho webu. Po velmi dobrých předchozích zkušenostech jsme se rozhodli místo srazu neměnit, také tentokrát se tedy setkáme v Brně a to konkrétně v restauraci Na Rychtě. Ať už jste pravidelnými čtenáři SEManie nebo se jen chcete dozvědět něco nového a popovídat si s lidmi, kteří stojí za chodem webu, jste srdečně zváni. Určitě se máte na co těšit.
(2 komentářů)

 
Custom ROM pro Sony Ericsson XPERIA X10 na světě, nový operační systém na obzoru | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 22. listopad 2010
Po dlouhém čekání se konečně pro Sony Ericsson XPERIA X10 začínají objevovat první neoficiální ROM. Veškerý vývoj je zatím v počátcích a vývojáře ještě čeká spousta práce, rozhodující je ale fakt, že zde konečně tato možnost je. Jelikož se navíc vývojáři pustili do Androidu 2.2, můžeme očekávat zvýšené úsilí i ze strany samotné společnosti Sony Ericsson.
(2 komentářů)

 
Pokládejte otázky zástupcům Sony Ericssonu pro Slovenskou republiku | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 21. listopad 2010
Dnes a zítra máte jedinečnou možnost zeptat se na webu Mobilmania.sk zástupců společnosti Sony Ericsson na věci, které vás zajímají. Pokud vás někdy zamrzí, že na oficiální infolince vám jen těžko dají k některému tématu komplexnější informace, můžete využít tuto možnost. Na druhou stranu ale nečekejte, že vám pánové ze Sony Ericssonu odtajní nové modely na příští rok a podobné věci.
(1 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 91 - 99 z 330