" />

Forum

Ceský SE stále nemá K700 ani S700 | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Marek Hajn   
Pátek, 23. duben 2004
Dnes jsem se zucastnil jedné velmi zajímavé akce, na které mimo jiné prezentoval své produkty i Sony Ericsson...

Dnes jsem mel moznost zucastnit se produktové prezentace spolecnosti SETOS spol. s r.o. Mimo jiné známé znacky, které nás tolik nezajímají, zde prezentoval své produkty a obchodní strategii i Sony Ericsson, resp. jeho ceské zastoupení.

Podobné prezentace jsem si úcastnil jiz pred mesícem a tehdy ji porádal GSMobil Group a.s. Na této prezentaci SE predstavil modely K a S700, nicméne mel je jen na obrázcích, zivé modely ani makety nebyly k dispozici.

Pocítal jsem tedy, ze o mesíc pozdeji bude k dispozici alespon K700, ale to jsem se spletl. Ze není ani maketa S700, to chápu. Telefon by mel prijít az na podzimní trh a proto není kam spechat. Ale podle slov zástupcu ceského SE by zde K700 mela být do dvou mesícu, a tak me docela zarází, ze nemají zádný funkcní vzorek a ani maketu, které by ukázali aspon svým dealerum.

No uvidíme, do té doby me jeste nejaká podbná akce ceká, tak se treba situace zlepsí a budu schopen prinést první dojmy z pouzívání K700.

Záverem dodám, ze je skoda, ze nejsme web zamerený na Samsungy, LG, Nokie ci Siemensy, protoze vsechny jejich poslední novinky, vcetne S65, 9500 Communicator, N-Gage QD, apod.... jsem si dukladne osahal :-)

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >