" />
Co závidím operační systému Windows Mobile? Možnosti úvodní obrazovky | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Středa, 24. březen 2010
K operačnímu systému Windows Mobile jsem nikdy příliš vřelý vztah neměl, kdykoliv jsem ale vyzkoušel nějaké zařízení s tímto operačním systémem, vždy jsem jeho majiteli záviděl tu samou věc. Obrovský potenciál domovské obrazovky, kterou jde u telefonů s Windows Mobile skutečně vyladit na tisíc a jeden způsob. Jelikož Sony Ericsson v současnosti nabízí hned dva komunikátory s operačním systémem Windows Mobile, máte možnost se pěkně vyřádit.


Nedávno jsme zde měli podobný článek na téma obrazovek ze smartphonů s operačním systémem UIQ3, tenkrát se ale jednalo spíše o designové prvky, jelikož rozložení úvodní obrazovky je (nebo spíše bylo) na Symbianu UIQ3 až na výjimky celkem neměnné. Operační systém Windows Mobile je naproti tomu v tomto směru skutečně velmi otevřený a nabízí obrovskou škálu úprav, které nabízí prakticky nevyčerpatelný počet možností. Můžete zde mít velké hodiny, pohled na kalendář, stav baterie nebo ikony oblíbených a často používaných programů. Kromě špetky závisti tak dnešní článek bude především o tom, jaké domovské obrazovky používají ve svých telefonech uživatelé na našem fóru. Vybral jsem z nich ty, které se mi líbí nejvíce, všechny pohromadě si můžete prohlédnout na našem fóru.

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: Ganimed Datum: 2010-03-25 21:05:12
to je pravda Gdesk neznam UIQ3 jsem nemel ale WM znam a mam, i prez spb shell se da wm ovladat aniz by jsi musel chodit do nabidky start, tak ze skiny to jen urcite nejsou, to same plati o yrgu
Autor: HUdasp Datum: 2010-03-25 11:31:14
to Ganimed Nesuď něco, co ani neznáš ;) S GDesk se dá vyhrát do haleluja, může ti nahradit i třebas kompletní menu, vlastní design, grafika.. no prostě všechno. SPB věci sou jen skiny, podstata je stejná, ať je to černý nebo bílý.
Autor: Ganimed Datum: 2010-03-24 22:09:13
windows budou porad windows je jedno jaky maji vzhled, vetsina vyrobcu zarizeni wm je stejne hyzdi svyma grafickyma nadstavbama 
 
Gdesk neznam ale i na WM je kupa aplikaci na tuneni homescreenu, a neverim ze ze jedna aplikace na symbian UIQ3 predci ty co jsou pro Wm prikladem muzou byt spb shell, pocket plus, yrgo atd.
Autor: Joza Datum: 2010-03-24 16:28:34
Je to tak Vašku :)
Autor: 204 Datum: 2010-03-24 12:27:56
jojo utnou ale i tak zustava otazka jestli windows nebo droid hm?
Autor: VaRo Datum: 2010-03-24 11:36:35
Ty screeny mi jsou ňáký povědomý, Jožko... ;-))
Autor: HUdasp Datum: 2010-03-24 08:37:29
No neboj Jožka, Windows Phone 7 tohle utnou ;)  
 
Jinak co vim, tak nejvíc možností úpravy homescreenu má UIQ3 s aplikací GDesk..

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >