" />

Forum

Hra Battlefield: Bad Company 2 bude dostupná exkluzivně pro model XPERIA Play | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 28. červenec 2011
Docela solidní rychlostí se zvyšuje počet her, které jsou dostupné pro herní komunikátor Sony Ericsson XPERIA Play a navíc neustále přibývají hry, které jsou dostupné exkluzivně pro tento komunikátor. Nákup tohoto telefonu tak pro mobilní hráče skutečně začíná mít smysl a vypadá to, že už to bude jednom lepší. Do budoucna by určitě nebyl na škodu větší výběr telefonů a také nějaká cenově dostupnější varianta modelu XPERIA Play. Koncept jako takový se ale jeví životaschopný.

Battlefield: Bad Company 2 přinese to nejlepší z válečných titulů pro smartphone XPERIA Play. Hráči se tak budou moci ponořit do bojových akcí ve vzduchu, v džungli, arktických podmínkách i v poušti. 14 misí určených pro jednoho hráče napříč pěti odlišnými bitevními poli nenechá žádného hráče v klidu. Proti svým nepřátelům může navíc použít širokou nabídku zbraní od nožů přes kulomety či granáty. Akční hru navíc doplňují různé dopravní prostředky včetně tanků a helikoptér. Rozhodně se tedy máme těšit, ještě většímu množství her by ale prospěla dostupnost levnější varianty XPERIA Play. V současnosti je navíc už dostupné přetaktované jádro pro model Play, takže se telefon pyšní vyšším výkonem, než jaký měl doposud. Dá se předpokládat, že vývoj navíc bude dále pokračovat. Jen ta cena toho telefonu stále není moc nízká...
Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: Skrblík Datum: 2011-07-28 13:27:54
Souhlas. Nejvíc lidé hrají do nástupu do práce, ale do té doby nemají pravděpodobně dost peněz na koupi takhle extrémně předraženýho špásu .. Nebo-kolik rodičů má dost peněz na koupi svýmu 14ti letýmu dítěti takovouhle drahou konzoli?  
Nesouhlasím s tvrzením, životaschopné to není. Dnes frčí být cool a hrát na displeji alias iPhone. Nechápu to, ale je to tak..
Autor: Macik68 Datum: 2011-07-28 12:55:11
No on je v té ceně hlavní problém. Ten telefon je svým zaměřením asi nejvhodnější pro mladý lidi, kteří si hodně hrají. Pro ty je to prostě drahý. Tu cenu bych ideálně viděl tak do 7 tis, ale je mi jasný, že tak levně ten telefon prodávat nejde, páč by byl pod cenou obyčejných telefonu s jednojádrovým gigahertzovým procesorem.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >