" />
Starší telefony mizí z aktualizační služby SEUS II - co z toho má Sony Ericsson? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 1. březen 2010
Sony Ericsson celkem pravidelně aktualizuje svůj program Sony Ericsson Update Service, který slouží pro nahrávání softwaru do telefonů Sony Ericsson. Prakticky s každou novou verzí se dočkáváme drobných úprav a vylepšení,  nezřídka kdy také podpory nových modelů, které se chystají na trh. Naposledy tak například v aktualizační službě přibyl model X10, tedy první Sony Ericsson s Androidem. Trochu stranou ale zůstává fakt, že výrobce naopak ukončuje podporu pro starší telefony...
(3 komentářů)

 
Servisní místa v České republice - kde můžete opravit váš telefonek? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 27. únor 2010
V poslední době se synonymem pro servis telefonů Sony Ericsson stalo Arvato, málokdo ale ví, že existují také další autorizované servisy společnosti Sony Ericsson, kde vám jsou schopni nabídnout kvalitní záruční i pozáruční servis. Dnes přinášíme jejich seznam, přibyla jedna nová společnost.
(13 komentářů)

 
V české pobočce Sony Ericssonu se mění tváře - sbohem a díky pánové | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 26. únor 2010
V poslední době se věci na SEManii dali do pohybu a není tomu dávno, co jste si mohli přečíst článek informující o konci značkové prodejny Sony Ericsson v Palladiu. Pod článkem se objevilo mnoho emocí a také názory informující o poměrech v české pobočce společnosti, do kterých sice nevidíme, ale naprosto bezproblémové prostě pravděpodobně nejsou. Jakoby Sony Ericsson dosud udělal málo chyb - českou pobočku opouštějí další dva zaměstnanci, které jsem měl tu čet osobně poznat.
(2 komentářů)

 
Vylepšujeme vybavení redakce, dočkáte se většího počtu videorecenzí | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 20. únor 2010
Ačkoliv jsem na SEManii již mnoho let, k fotografování jsem dosud používal svůj fotoaparát Kodak. Na něm se až moc projevil fakt, že v době jeho nákupu jsem o fotoaparátech nevěděl zhola nic a vybíral jsem naslepo. V poslední době tak kvalita fotografií na SEManii stagnovala a já jsem se rozhodl investovat do novějšího vybavení. Počínaje dnešním dnem budu telefony fotit novým fotoaparátem, kterým se stal Nikon D5000. A aby nebyla řeč jen o fotoaparátu, rozhodl jsem se natočit videopohled na prototyp Sony Eriicsson Vivaz.
(7 komentářů)

 
Sony Ericsson Creations přináší novou verzi Themes Creatoru | Tisk |  Email
Martin Chroust   
Čtvrtek, 18. únor 2010
Sony Ericsson nabízí ke stažení novou verzi Themes Creatoru, přibyly online nátroje Creations pro tvorbu schémat a wallpaperů online a mezi podporovanými telefony nechybí Satio ani Vivaz


(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 55 - 63 z 785