" />
Krok za konkurencí - Sony Ericsson prosazuje hlavně vysouvací telefony | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 30. ledna 2010
V těchto dnech se u mě doma sešly hned tři telefony Sony Ericsson s vysouvací konstrukcí a to modely C905, T715 a W995. Ve všech případech se jedná o pěkné a povedené telefony vysouvací konstrukce a právě na konstrukci se dnes podíváme trochu z jiného úhlu (navíc poněkud kritickým pohledem). Mám totiž pocit, že Sony Ericsson moc nedá na trendy, které ve světě letí.
10~92.JPG 11~87.JPG 12~81.JPG 14~78.JPG 1~99.JPG
(3 komentářů)

 
Konektor Fast-port - odebe se po letošní Barceloně konečně do důchodu? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 26. ledna 2010
Nejčastěji používaným konektorem je u telefonů Sony Ericsson již několik let Fast-port. Ačkoliv většina ostatních výrobců se pomalu (někteří mnohem rychleji) zaměřuje na přechod ke standardním konektorům (na čemž ve výsledku vydělá jak koncový zákazník, tak samotná firma), Sony Ericsson stále používá své řešení a u hloupých telefonů jsme se ještě žádného standardizovaného modelu (rozuměj telefonu se standardními konektory, jako je 3,5 mm jack nebo miniUSB respektive microUSB) nedočkali. Bude první v Barceloně?
(19 komentářů)

 
Snižujeme počet článků na webu, zvyšujeme kvalitu a vylepšujeme hledání | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 24. ledna 2010
Web SEMania.cz funguje již mnoho let a za tu dobu jste si na něm mohli přečíst již několik tisíc článků. Kromě stěžejních článků, jakými jsou bezpochyby především obsáhlé recenze a dále pak dlouhodobé zkušenosti, zde také často naleznete množství drobných aktualit (bleskovek). Mít spoustu článků je fajn, důležitá je ale také jejich kvalita, aktuálnost a přehlednost. A právě toto jsme se rozhodli vylepšit právě na úkor počtu článků.
(6 komentářů)

 
Od Sony Ericssonu P800 k matematickému článku | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 19. ledna 2010
V říjnu loňského roku jsem oslavil pro sebe velmi veliký úspěch, vyšel mi totiž článek v tištěném časopise. Ti, kdo trochu sledují svět mobilních telefonů tím možná nebudou tolik překvapeni, v časopise Mobility se totiž recenze telefonů Sony Ericsson objeví většinou právě ode mě. Tentokrát to ale v Mobilitách nebylo, jednalo se o časopis MFI (Matematika-Fyzika-Informatika). Proč tedy něco takového tahám na SEManii? Na začátku mého zatím nejobsáhlejšího matematického článku totiž byl Sony Ericsson P800.
(2 komentářů)

 
PlayNow Arena naživo - tajemná ikona v menu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 5. ledna 2010
Ačkoliv téměř všem novějším telefonům Sony Ericsson nechybí v menu odkaz na portál PlayNow Arena, v České republice je zatím tato služba využívaná minimálně, drtivá většina majitelů telefonů Sony Ericsson nemá zdání, co vše se zde dá najít. Sám rovněž patřím mezi uživatele, které na PlayNow Arenu zamíří spíše omylem. Nedávno jsem ale zjistil, že sám ale také skutečně nevím, co všechno zde může zákazník z České republiky nalézt. Vzal jsem do ruky telefon, koupil novou dobíjecí SIM kartu a šoupnul na ni 1000 korun kreditu. Mé cestě vstříc PlayNow Areně již nic nestále v cestě.
(6 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 785