" />
Sony Ericsson XPERIA Pureness - první dojmy z revoluce | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 18. prosince 2009
Sony Ericsson XPERIA Pureness rozhodně není běžným telefonem v nabídce společnosti Sony Ericsson. Jedná se totiž o velmi stylový přístroj, který útočí na uživatele, pro které nejsou prioritou funkce a kteří neřeší cenu produktu. Ačkoliv zatím vůbec není jisté, zdali se tento exkluzivní model objeví v prodeji v České republice, měli jsme exkluzivní možnost si jej vyzkoušet. Před několika dny jste si mohli prohlédnout obsáhlou fotogalerii, dnes následují mé dojmy s tímto přístrojem.
100~2.JPG 10~83.JPG 19~54.JPG 15~70.JPG 26~42.JPG
(4 komentářů)

 
Vývoj hudebních přehrávačů v telefonech řady Walkman (velké srovnání 2/2) | Tisk |  Email
Ganimed   
Úterý, 8. prosince 2009
Jak jsme vám včera slíbili, dnes přinášíme druhou část jednoho z nejobsáhlejších článků, které kdy na SEManii byly publikovány, a který mapuje hudební přehrávače v telefonech řady Walkman od vůbec prvního modelu, kterým je legendární W800i, až po současný topmodel W995, který stojí na samotném vrcholu telefonů Sony Ericsson bez otevřeného operačního systému. Vzhledem k tomu, že Sony Ericsson postupně od modelových řad Walkman a Cybershot upouští a příští rok se dočkáme možná pouze dvou telefonů honosících se logem Walkman, je reálná šance, že právě model W995 už navždy zůstane nejlepším hudebním Sony Ericssonem řady Walkman. Konec předjímání, dnes nás čeká podrobný pohled na přehrávače modelů W960i, W980i a W995.
IMGP3635.JPG  
(9 komentářů)

 
Vývoj hudebních přehrávačů v telefonech řady Walkman (velké srovnání 1/2) | Tisk |  Email
Ganimed   
Pondělí, 7. prosince 2009
Telefony hudební řady Walkman jsou nedílnou součástí portfolia společnosti Sony Ericsson již několik let a tvoří jakýsi základ celé nabídky. Od původního modelu W800i, se kterým společnost slavila obrovské úspěchy a který nastavil laťku velmi vysoko jak pro své nástupce, tak i pro ostatní výrobce mobilních telefonů, až po nejnovější model Sony Ericsson W995, který nabízí prakticky kompletní výbavu po všech stránkách, která se dá do telefonu bez otevřeného operačního systému dostat. Mezi těmito dvěma přístroji bylo několik desítek lepších či horších modelů všech možných konstrukcí, klíčovou funkcí je ale u všech hudební přehrávač. Jaký vývoj prodělal za ty roky, co se změnilo k lepšímu a jaké funkce přibyly, to vše se dozvíte v dnešním obsáhlém článku.
IMGP3630.JPG 
(2 komentářů)

 
Klávesnice softwarová vs. klávesnice hardwarová - kdo vyhraje v budoucnu? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 6. prosince 2009
Není tomu tak dlouho (odhadem pár let), kdy vyjma úzké skupiny kapesních počítačů byla klávesnice na telefonu (myšleno klasická, hardwarová) nezbytnou nutností. Doba ale pokročila a v současné době se stále častěji setkáváme s tím, že novým telefonům klasická klávesnice zcela chybí a je více či méně dobře nahrazena klávesnicí softwarovou zobrazenou na displeji vašeho mobilního telefonu. Každé řešení má své pro i proti, co je lepší nyní a co bude lepší v budoucnu, to jsou otázky, na které se vám pokusí odpovědět dnešní článek.
(8 komentářů)

 
V pátek proběhl dlouho očekávaný sraz SEManie - dojmy (nejen mé) a fotografie přímo z místa | Tisk |  Email
Ganimed, 3m3, Jozef Cmar   
Pátek, 4. prosince 2009
Před několika dny proběhl v Brně v restauraci Na Rychtě dlouho očekávaný sraz fanoušků společnosti Sony Ericsson a především samozřejmě našeho webu SEMania. Koho jste zde mohli potkat, jak sraz probíhal a jaké překvapení si pro vás nachystal, to vše se dozvíte v dnešním článku a chybět nemohou samozřejmě ani fotografie z místa činu.
(7 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 785